This message is moderated Hatası çözümü

rootsuz

Kıdemli Üye
10 Ağu 2015
3,482
0
Merhaba arkadaşlar,yakın zamanda konuştuğum TİT-THT İstihbarat Tim Asistanları nın zm(profil mesajlarında) this message is moderated diye bir yazı vardı.Bu yazı mesajda kaldığı sürece sizde sürekli bir bildirim varmış gibi bildirim sayınız düşmüyordu...Bende o mesajları ihbar ederek bu bildirimin kalkmasını istedim ve sağolsun moderatörlerimiz kaldırdı...Şimdi yeni bir yol buldum.Bu yol sayesinde o bildirimi sizde kaldırabiliyorsunuz..

İlk önce profilimize girelim...

Sonra söz konusu mesajın sağ üst tarafındaki kutuciğu işaretleyelim

Ardından profilimizden en alta inerek mesajları sil yazan kutucuğa basalım

Ondan sonrada mesajları onayla diyelim ve git kutucuğuna basalım

İşlem bu kadar arkadaşlar.Bana yardımcı olanLost nickli moderatörümüza teşekkür ederim

p20yavuz02

Uzman üye
21 May 2016
1,792
0
Bileyim ?
ELine sğalık hiç karşılaşmadım hatta bana biri öyle mesaj nasıl atar ? aısl görürürm ? blmiyorum ;( yardımcı ollursan seviniirm ama eğer karşılaşırsam yapacğaım.Teşekkürler

rootsuz

Kıdemli Üye
10 Ağu 2015
3,482
0
ELine sğalık hiç karşılaşmadım hatta bana biri öyle mesaj nasıl atar ? aısl görürürm ? blmiyorum ;( yardımcı ollursan seviniirm ama eğer karşılaşırsam yapacğaım.Teşekkürler

Önemli değil kardeşim...Dediğim gibi genelde istihbarat tim asistanlarının meaajlarında oluyor...

rootsuz

Kıdemli Üye
10 Ağu 2015
3,482
0
anladım peki biri bana böyle ansıl mesaj atar naısl görürürüm? Teşekkürler

Ya şöyle diyim.Bu verdiğim yöntem bi nevi onay verme...Gelen o mesajlar onaysız gelirse böyle onay veriyorsun.Hesap ayarlarındada ek olarak onay ayarı var.Arkadaşlar atsın modlar atsın ve herkes atsın diye...Bunu onun gibi duüşün

ByBaggins

Kıdemli Üye
2 May 2016
2,347
1
Karşılaştım ben de kurcalayarak bulmuştum. Biliyordum ama yine de bilmeyen arkadaşlar için yararlı olmuş. Eline sağlık. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.