THT Afrika Yardımı [ÖNEMLİ]

oguzergo

Üye
26 Mar 2016
114
0
Nereye
Ben yollayamıyorum banka için yaşım tutmuyor diyen arkadaşları gördüm başka bir yere bağış yapabilirsiniz, ailenizden birinin telefonundan veya kendi FATURALI telefonunuzdan 2582'ye boş mesaj göndererek Mehmetçik Vakfına 10,00 TL tutarında bağışta bulunabilirsiniz.

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,465
45
parayı yatırınca dekont felan gerekiyormu ?

Dekontu buraya atıp atmamanız önemli değil. Yatırırken bizim olduğumuza dair;

"THT Ekibi Tarafından Afrika'daki halka yardım amacıyla gönderilmiştir."

şeklinde bir not düşerseniz en son ne kadar topladığımız belli olur, o hesaba para yatıran başka hayırseverler de var .

Son düzenleme:

DarkHealler

Özel Üye
4 Eki 2015
8,058
6
izmir:)
Dekontu buraya atıp atmamanız önemli değil. Yatırırken bizim olduğumuza dair;

"THT Ekibi Tarafından Afrika'daki halka yardım amacıyla gönderilmiştir."

şeklinde bir not düşerseniz en son ne kadar topladığımız belli olur, o hesaba para yatıran başka hayırseverler de var .

Teşekkürler komutanım

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
91
34
Gökyüzü
Ben yollayamıyorum banka için yaşım tutmuyor diyen arkadaşları gördüm başka bir yere bağış yapabilirsiniz, ailenizden birinin telefonundan veya kendi FATURALI telefonunuzdan 2582'ye boş mesaj göndererek Mehmetçik Vakfına 10,00 TL tutarında bağışta bulunabilirsiniz.

Evet bu da güzel bir düşünce. Alternatifler arttırılabilir.

Aslında bankaya gidip yatırımcı kimse yaş sormuyor. Ya da zor da olmuyor çok basit.

Bu projeden sonra başka projeler de gelecek. Ama o zamana kadar buna öyle ya da böyle destek olamayanlar bu şekilde farklı konulara katılabilir.

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
91
34
Gökyüzü
Arkadaşlar görüşüm şöyle ki hazır ramazan ayındayın olaya kişisel bakmayalım çevremizde 10 değil 5 tl bile toplasak büyük bir yardımda bulunmuş oluruz paranın nereye gittiği meçhul diyosanız siz hayır niyeti ile gönderince bence sıkıntı olmaz aş ekmek vatan meselesi değil olay su meselesi allah kimseye sınamasın böyle bir olay ile Allah yar ve yardımcıları olsun.....

İyi forumlar

Aynen çevrenizden de destek edinin. Bu çok güzel olur.

Haricinde, dernek konusunda sıkıntı yok, güvenilir endişeniz olmasın. Ciddi anlamda araştırdık. Hiçbir sıkıntı da çıkmamış. Ama evet, ben de kolay güvenen biri değilim bu tip şeylere. Haklı olarak güvenemeyebilirler. Bu konuda sorusu olan da yazabilir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.