THT Ailesine katılmak aklınıza nereden geldi?

Yusuf Walker

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
673
425
Trabzon
sistemlerin acigini bulup bozmayi cok seviyorum bunu ogrenmek icin turkhackteam ailesine katildim.
Açık bulabiliyorsan iyisin bu yolda devam et...

Oyun hilesi aramaya geldi ve hacker oldu şok şok

Photoshop indirmek için gelmiştim, bir baktım buralardayım.

Bende crack yapacaktım, ararken bulmuştum
Herkes bişey ararken bulmuş bence isteseydiniz bulamazdınız 😄

Memati'

Basın&Medya Direktörü
7 Nis 2020
2,273
3,488
Herkes bişey ararken bulmuş bence isteseydiniz bulamazdınız 😄
2015 yillarindan bahsediyorum, gercekten rakipsizdi. Çoğu içeriği barındıran geniş kitle hacmine sahip en iyi forumdu diyebilirim, tabi zamana yaydığımız zaman forumculuğun ölmeside kitle kaybına bir neden

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,373
2,565
Benim buraya katılma sebebim çok eskilere dayanıyor antalmaya kalksam sabaha ancak biter özet geçmek gerekirse bir web sitesi hacklemek istiyordum onlarca hack forumuna baktım bir çok sitede yer aldım ama baktım herkes birbirine saygısızlık yapıyor, cc işleri var, uzak durdum. Son olarak buraya baktım siteyi ziyaret eder etmez forum kurallarını okudum ve tamda istediğim bir forum olduğunu öğrendim. Şimdi ise büyük bir aileye sahibim.

klasmen34

Yeni üye
12 Ocak 2023
14
3
Valla ıp den adres bulma vs araştırıyordum tesadüfen tanıştım ama hacer vs değilim fazla anlamam PC den iyi oldu sizlerle tanıdığım

Son düzenleme:

Ecazzz

Yeni üye
1 Tem 2019
30
3
Ben bu sayfaya üye olalı yıllar oldu bu sitede çok şey öğrendim web tasarım grafik tasarım eğitimlerime buradan destek aldım
Yeri geldi oynadığım oyunlar
Yeri geldi sosyal medya güvenlik
Resmi ve saygılı bir site olduğu için tercih ediyorum

zaferkasirga

Yeni üye
30 Ağu 2022
4
3
Arkadaşlar TurkHackTeam ailesine katılmayı nasıl bir yol izleyerek buldunuz acaba, herkes yazabilir mi?

Site içerisinde tarih olmak üzere bilgisayar, grafik, programlama, genel kültür , hacking , ekonomi ve bir çok alanda insanları bilgilendirme ve bilinçlendirme görevi üstlenen başta yöneticileri ve görevlileri olmak üzere hepsine teşekkür ediyorum. Farklı bakış açıları ve yaklaşımları da cabası.site içindeki belge ve dokümanlar gelişim için çok önemli.statik değil dinamik yapısı ile her zaman güncel bilgi alınabilir.

"Çalışmak demek, boşuna yorulmak, terlemek değildir. Zamanın gereklerine göre bilim ve teknik ve her türlü uygar buluşlardan azami derecede istifade etmek zorunludur." MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Integin

DeDe
19 Mar 2017
2,572
21
Ötüken
Her hack meraklısı olanlar gibi hack siteleri diye aratmıştım alta doğru indiğimde TurkHackTeam gördüm ve üye oldum
Eskiden en üstteydi :) 2015 kayıtlıyım aslında ama o hesabımın giriş bilgilerini unutmustum 2 yıl sonra bu hesapla döndüm. O zamanlar forumculuk vardı günde 1000 kişiden fazla online üye vardı güzeldi o günler

Enistein

Kıdemli Üye
16 Eyl 2012
2,222
1,228
Amsterdam
Aradan 10 yılı aşkın süre geçtiği için, tam olarak nasıl katıldığımı hatırlamıyorum. Yanlış hatırlamıyorsam 2010-2011 yıllarında ben de oyun hilesi için gelmiştim sanırım. O dönem yaş olarak küçük olduğum için, forumdan abilerle, o dönemin şartlarıyla "komutanlarla" tanıştım.

Ardından oyun hilesi yazmaya karar verdim. Forumda öğrendiklerimi paylaştığımda çok ilgi gördüğünü fark ettim ve insanların "bu yöntem yerine şu yöntemi kullansan daha iyi olur", "Böyle yapmışsın, ama böyle daha kolay bir çözümü var" gibi yönlendirmeleri baya hoşuma gitti.

O dönemler mentalizm, parapsikolojik olaylar gibi şeylere de kafayı takmıştım. Herkesin havalı nickleri varken birden aklıma esti, forumdan yine bir komutanıma "yaa mentalistler nicki nasıl acaba? Güzel mi? Kullanılır mı?" gibi sorular yönelterek, 2012 yılında yeni hesap açıp bu hesap üzerinden devam etmeye başladım.

Yusuf Walker

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
673
425
Trabzon
Benim buraya katılma sebebim çok eskilere dayanıyor antalmaya kalksam sabaha ancak biter özet geçmek gerekirse bir web sitesi hacklemek istiyordum onlarca hack forumuna baktım bir çok sitede yer aldım ama baktım herkes birbirine saygısızlık yapıyor, cc işleri var, uzak durdum. Son olarak buraya baktım siteyi ziyaret eder etmez forum kurallarını okudum ve tamda istediğim bir forum olduğunu öğrendim. Şimdi ise büyük bir aileye sahibim.

Valla ıp den adres bulma vs araştırıyordum tesadüfen tanıştım ama hacer vs değilim fazla anlamam PC den iyi oldu sizlerle tanıdığım

Başka adamakıllı forum yoktu

Ben bu sayfaya üye olalı yıllar oldu bu sitede çok şey öğrendim web tasarım grafik tasarım eğitimlerime buradan destek aldım
Yeri geldi oynadığım oyunlar
Yeri geldi sosyal medya güvenlik
Resmi ve saygılı bir site olduğu için tercih ediyorum

"Çalışmak demek, boşuna yorulmak, terlemek değildir. Zamanın gereklerine göre bilim ve teknik ve her türlü uygar buluşlardan azami derecede istifade etmek zorunludur." MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Eskiden en üstteydi :) 2015 kayıtlıyım aslında ama o hesabımın giriş bilgilerini unutmustum 2 yıl sonra bu hesapla döndüm. O zamanlar forumculuk vardı günde 1000 kişiden fazla online üye vardı güzeldi o günler

Arkadaş önerisi üzerine katıldım. Forum ararken değil ;)

Aradan 10 yılı aşkın süre geçtiği için, tam olarak nasıl katıldığımı hatırlamıyorum. Yanlış hatırlamıyorsam 2010-2011 yıllarında ben de oyun hilesi için gelmiştim sanırım. O dönem yaş olarak küçük olduğum için, forumdan abilerle, o dönemin şartlarıyla "komutanlarla" tanıştım.

Ardından oyun hilesi yazmaya karar verdim. Forumda öğrendiklerimi paylaştığımda çok ilgi gördüğünü fark ettim ve insanların "bu yöntem yerine şu yöntemi kullansan daha iyi olur", "Böyle yapmışsın, ama böyle daha kolay bir çözümü var" gibi yönlendirmeleri baya hoşuma gitti.

O dönemler mentalizm, parapsikolojik olaylar gibi şeylere de kafayı takmıştım. Herkesin havalı nickleri varken birden aklıma esti, forumdan yine bir komutanıma "yaa mentalistler nicki nasıl acaba? Güzel mi? Kullanılır mı?" gibi sorular yönelterek, 2012 yılında yeni hesap açıp bu hesap üzerinden devam etmeye başladım.

Her hackinge merak salmış türk genci gibi türk hack siteleri ya da forumları diye aratıp kaydoldum:D
Hepinizin yorumları, hikayeleri, anıları birbirinden güzel umarım TurkHackTeam ailesi olarak güzel yıllara uzaniriz hep birlikte inşallah dostlarım abilerim kardeşlerim 🙂

-We Are THT

Captain Black

Katılımcı Üye
17 Eyl 2022
488
273
Dubai
2015 senesinde o zamanlarda facebookta sayfalar meşhurdu kendime ait bir sayfam vardı yaklaşık 20-30k takipcisi olan bir yabancı ile takaslamıştık ancak yabancı kişi sayfayı birleştirme talebi ile tüm takipçileri başka bir sayfaya çekmişti o yüzden buralardayım 2015-2018 Zamanına kadar kullandım forumu daha sonrasında ara vermiştim tekrar buralardayım yeni bir kimlik ile

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.