THT AIO 2014 / En İyisi-En Yenisi ! [ Format Sonrası Programlar ]

Deathangel01

Uzman üye
6 Ocak 2013
1,156
0
Matrix
güvenlık pakedınden tam olarak ne var acıklayabılırmısın port kapatmaya ızınsız gırıse yonelıkmı yoksa sıber suclar bırosundan kacmaya yonelıkmı ?

-SiPaHi-

Yaşayan Forum Efsanesi
6 Ocak 2012
12,775
1
İstanbul
güvenlık pakedınden tam olarak ne var acıklayabılırmısın port kapatmaya ızınsız gırıse yonelıkmı yoksa sıber suclar bırosundan kacmaya yonelıkmı ?

bilgisayar güvenliğini sağlamaya yönelik hazırlanmış bir paket ,her programın aracın görevi farklı olan bir paket.

valla çok manyak bişe olur yani şöyle bişe olabilir mesala ekle butonu olur tıklayıp programı seçeriz kendisi ayarlar ama tabi bide onun için programı katılımsız yapmamız gerekiyor demi

veyahut belirleyeceğimiz klasöre koyacağınız her hangi bir programı bu araç otomatik algılar; bu tarz birşey yaparız ve evet ekleyeceğiniz programlar katılımsız olmalıki bu araç çalıştırma komutu verdiğinde kuruluma müdahale etmeden bitirebilsin; diğer türlü normal program exe si eklediğinizde onuda görecektir ama kurulum tamamlanmaz ileri / devam vs. demeniz gerekir.

kardeşim bunları yandisk e yüklesen daha iyi olmaz mı ?

İyi olması bakımından söylüyorsan her açıdan turbobit en iyisi;eğer indirme konusunda söylüyorsanız konuda gördüğünüz gibi ara ara premium indirmelerinizi sağlıyorum.

Son düzenleme:

mikelanj84

Uzman üye
28 Ağu 2011
1,184
0
erzurum
peki bu katılımsız yapmak içinde güzel bir program var mı ben mesala winrar kullanıyorum onda da usf bazı programların yolunu göstermiyor

-SiPaHi-

Yaşayan Forum Efsanesi
6 Ocak 2012
12,775
1
İstanbul
peki bu katılımsız yapmak içinde güzel bir program var mı ben mesala winrar kullanıyorum onda da usf bazı programların yolunu göstermiyor

smart install maker ile yapabilirsin ancak biraz karıstır reg kayıtları vs almayı unutma benim önerim autoit kullanarak yapmanız.

mikelanj84

Uzman üye
28 Ağu 2011
1,184
0
erzurum
smart install maker ile yapabilirsin ancak biraz karıstır reg kayıtları vs almayı unutma benim önerim autoit kullanarak yapmanız.

hocam çok teşekkür ederim bu arada bu yapılacak çalışma içinde birşey aklıma geldi program yüklenirken hani driverlerin bazıları yeniden başlatıyor bide biz bunu katılımsız yapınca müdahale edemiyicez şimdi yapılacak olan yeni çalışmada bilgisayar yeniden başladıya programlar bitene kadar otomotik başlayıp devam etmesi lazım yüklemeye bilmiyorum fazla mı fikir sundum ama yani oluyosa iyisi olsun bir kere olsun derim ben :)

-SiPaHi-

Yaşayan Forum Efsanesi
6 Ocak 2012
12,775
1
İstanbul
hocam çok teşekkür ederim bu arada bu yapılacak çalışma içinde birşey aklıma geldi program yüklenirken hani driverlerin bazıları yeniden başlatıyor bide biz bunu katılımsız yapınca müdahale edemiyicez şimdi yapılacak olan yeni çalışmada bilgisayar yeniden başladıya programlar bitene kadar otomotik başlayıp devam etmesi lazım yüklemeye bilmiyorum fazla mı fikir sundum ama yani oluyosa iyisi olsun bir kere olsun derim ben :)

öncelikle hiçbir driverinizi katılımsız kurmayın hiç sağlıklı olmaz ; yani sistem driverlerını normal yükleyiniz çünkü bir çok dosyaya veri gönderiliyor onlarda sadece bir klasöre değil; ama yinede katılımsız istiyorum diyorsan autoit öğrenmelisin tüm komutları vericeksin ve yükleme pencerelerini gizleme kodu kullanacaksın bu biraz teferruatlı .

mikelanj84

Uzman üye
28 Ağu 2011
1,184
0
erzurum
yani aslında driverler olmasada olur driver genius ile sürücülerin yedeğini aldım zaten tek tıklamayla onlar kuruculak geriye kalanlarda programlar oldu onuda söylediğiniz gibi olursa programı ekleme gibi bir seçenek gayet rahat bir arkadaşın pc ye de format atsak direk oradan seçeriz programları kurulur kendine

oknsylu

Yeni üye
1 Eyl 2014
4
0
kardeş paradise trojan diye bir program varmış nerede arasam bulamadım hepsi ücretli mümkünse ücretsiz bir link atabilirmisin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.