THT - Anonim Ücretsiz SMS Gönderici v1 - [Türkiye ve Azerbaycan gönderim destekli!]

HBackeR

Üye
19 May 2018
204
0
rootland
[Güncellendi] [v1.1] THT - Anonim Ücretsiz SMS Gönderici v1 - [Türkiye ve Azerbaycan gönderim destekli!]

[COLOR="DimGray[COLOR="Red [URL="https://tik.lat/844Yg"] İndirmek için Tıklayınız... - RAR[/URL]

[COLOR="MediumTurquoisehttp://dosya.co/wjf1ovx5h2rn/THT_-_Ücretsiz_Anonim_SMS_Gönderici_v1.1.zip.html İndirmek için Tıklayınız... - ZİP[/URL]

[COLOR="Teal [URL="https://tik.lat/tXXfv"] Virustotal 2/70 [Programı hiçbir şekilde virus yerleştirmedim.. ama nedense 2 algıladı![/URL]]​

RAR Şifre : YOK

Kullanıcı adı : HBackeR * Şifre : THT​
---------------------
Aslında programın Orjinal ismi HB Free SMS Sender v1 idi fakat daha sonradan THT'De Yayınlamaya karar verdigim için İsmini değiştirdim.. ama KÖK isim öyle kaldı.
---------------------
[COLOR="Lime

Son düzenleme:

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,451
630
Onaylanırsa deneyeceğim, fotoğraf felan ekler misin eline sağlık.

HBackeR

Üye
19 May 2018
204
0
rootland
Ellerine kollarına sağlık baya iyi olmuş denedim çalışıyorda :)
Sağolun hocam

Anlatımı, fotoğraflarla zengnleştirebilirsin. Onaylandığı da deniyeceğim.

sağolun hocam

Onaylanırsa deneyeceğim, fotoğraf felan ekler misin eline sağlık.

Anlatımı, fotoğraflarla zengnleştirebilirsin. Onaylandığı da deniyeceğim.

2 Adet ekran görüntüsü Kanıtıyla birlikte eklenmiştir Teşekkürler...

Moderatör tarafında düzenlendi:

HBackeR

Üye
19 May 2018
204
0
rootland
onaylanmasını bekliyorum. Böyle toplu ve ücretsiz olanını yapabilme şansınız var mı v2 sürümünde?

Hocam aslında öyle yapabilirim fakat para gerekli olur , benimde öyle pek bir param yok ben öğrenci adamım :gülenyüz ha birde bu program şöyle; her apide site için 10 kredi var 10 kredi 300 yazı falan yapıyor yani bu nedenle api çogunlugu var şöyle ki
; programda birkac textbox eklerim ordanda hepsine tek tek yollar ama öylede en fazla 3-5 tanesine yollayabilirsin
KB ... çok istek gelirse v2 yi yaparım kim bilir belki... Toplu sms olur içinde.. :D Teşekkürler desteklerin için

hocam mesajınız gonderildi dedi gelmedi halen daha

Hocam apide kredi bitmiş olabilir ilk 2 apiyi dene en son onları ekledim. :D - Belki spam atarak bitirmişlerdir malum apilerde kredi var :d ha birde bazen çok geç gönderebiliyor mesajları Sorun için özür dilerim...

HBackeR

Üye
19 May 2018
204
0
rootland
Apileri Güncelle:)

Apiler güncellendi 28.12.2018 15:27

Her kişiye bir api ücretli şekilde :)

Yok hocam o kadarda aç gözlü değiliz Apileri güncelledim tekrar denermisiniz 28.12.2018 15:28

Her kişiye bir api ücretli şekilde :)

Hocam bu arada kendinizde api olusturabiliyorsunuz ... textlocal adresinden ama kullanman için program lazım benimki gibi sen olustur apiyi bana gönder ben ekleyeyim Veritabanına

Jettax

Yeni üye
29 Eki 2018
37
1
Forumda böyle güzel şeyleri görmek ne güzel! Eline sağlık kardeşim :)

Şimdi Denedim Sorunsuz Çalışıyor

HBackeR

Üye
19 May 2018
204
0
rootland
Forumda böyle güzel şeyleri görmek ne güzel! Eline sağlık kardeşim :)

Şimdi Denedim Sorunsuz Çalışıyor

Teşekkürler hocam aslında eklemek istemedim çünkü bu ilk program ekleyişim ve bazı insanlar ya calıntı falan der yok işte sen apiyi kopyaladın falan filan derler diye eklemek istemedim ama iş hiçte öyle olmadı teşekkürler inşallah v2 de gelir :D

Forumda sizin gibi iyi niyetli insanların olması da güzel :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.