THT # Counter Strike kulüp'ü//

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

quespy

Kıdemli Üye
24 Şub 2014
2,318
2
Bursa
populer_oyunlar_counter_strike_artik_susturuculu.jpg

Merhaba arkadaşlar öncelikle kulüp Solo-Türk'ün izni ile açılmıştır.

kulüp adı : THT # Counter Strike

kulüp amacı : Türk Hack Team olarak counter strike oynayan arkadaşlarımızı " THT # " clan'ına girerek oyuna devam etmeleri bu kulüp'te genellikle
cfg'ler oyunun püf noktaları anlatılacak yeri geldiğinde hep beraber topluca clan savaşlarına gideceğiz Yeterli sayıda istek geldiğinde ise serverimizi kuracağız
( Solo-Türk'ten izin alıp )

Not : Arkadaşlar kulüp'ten ben sorumluyum bu yüzden hepinizin bilgilerini yazışmalarını postlarını inceleyeceğim türkçemize önem vermenizi istiyorum saygılı ve dürüst olmanızı istiyorum

Kulüp Başkanı
quespy

Üyeler
corvo9394
HackMas1er
'Black-VR 7 ( Enemy apoted headshot )
PiTcHaPLuCk
xSonuncuKraLx
DeneyimsizDenek
DesDeRe*
Efsaneprens

Son düzenleme:

quespy

Kıdemli Üye
24 Şub 2014
2,318
2
Bursa
Clan savaşı düzenlenecektir katılmak isteyenler özel mesaj yolu ile bildirebilir izin alınacaktır //

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
yaz beni de.Destek ekip cagirirsaniz kosa kosa gelirim :D deneyimsiz koss öluyoruz diyin ben damlarim hemen servera.saka bi yana bos zaman bulursam iyi olur ya :)

quespy

Kıdemli Üye
24 Şub 2014
2,318
2
Bursa
Beyler bu pazar bi toplanalım Clan maçı yapacağız dedik özel mesaj atan olmadı pazar akşam mazereti olmadan gelmeyen gruptan silinecektir.

quespy

Kıdemli Üye
24 Şub 2014
2,318
2
Bursa
Kulüp'e son 3 kişi alınacaktır ilgilenenlerin başvurması durumunda clan tamamlanacaktır .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.