THT daha önceden Hacklendi mi?

The VODKA

Uzman üye
8 Haz 2022
1,331
920
Uzun zamandır forumda olan arkadşlar için soruyorum. THT daha önceden Hackendi mi. Olduysa buna şahit oldunuz mu?

coder.php

Üye
22 Nis 2022
136
53
Web Geliştirme Kulübü
tht çok eski bir forum olduysa eski zamanlarda olmuştur veya crack vs olmuş olabilir diye düşünüyorum tabi bu sadece düşünde turkiyenin en büyük hacker platformu burası çok sağlam adamlar var açığı yakalayınca bildirirler direk o yüzden zor buranın hacklemesi son Olarak ta xenforo da açık olmaz isterse en sağlam hacker gelsin sosyal mühendislik harici basamaz xenforo ya.

The VODKA

Uzman üye
8 Haz 2022
1,331
920
tht çok eski bir forum olduysa eski zamanlarda olmuştur veya crack vs olmuş olabilir diye düşünüyorum tabi bu sadece düşünde turkiyenin en büyük hacker platformu burası çok sağlam adamlar var açığı yakalayınca bildirirler direk o yüzden zor buranın hacklemesi son Olarak ta xenforo da açık olmaz isterse en sağlam hacker gelsin sosyal mühendislik harici basamaz xenforo ya.
Katılıyorum. Sonuçta belki aramızda bile en iyi Hackerlara meydan okuyacak adamlar var.

32563

Üye
27 May 2022
112
54
XenForo da insan yapımı, illa bir açığı vardır. Kötülemek için demiyorum ama her yazılımın illa bir açığı vardır.

who.rdl

Katılımcı Üye
17 Nis 2022
449
263
@MuammerCan Kader ortağım.
%100 Güvenli Bir Sistem Yoktur ;)

coder.php

Üye
22 Nis 2022
136
53
Web Geliştirme Kulübü
%100 Güvenli Bir Sistem Yoktur ;)
XenForo da insan yapımı, illa bir açığı vardır. Kötülemek için demiyorum ama her yazılımın illa bir açığı vardır.
Arkadaşlar %100 güvenli değildir doğru ama lisanalı xenforo ya açıkla girmiş 1 allahın kulu yok hack piyasasında. Sadece hide eklentisinde xss açığı var onuda paylaşacam

Howert

Katılımcı Üye
15 Mar 2022
569
216
root@Howert
2015 te yazılan bir kitapta vbulletin sitelerinde admin hesabı oluşturma exploiti vardı. THT'de kullanılmamış hiç herhaldee

K3D

Katılımcı Üye
1 Mar 2021
629
555
30
root
Hacklenmedi, saldırılar olsa bile birileri ile paylaşılması saçma olmaz mı :)

Yirik

Yeni üye
8 May 2021
37
9
Yanlışım yoksa bir ara cookieleri çalınmıştı üdy den bir yöneticinin o zaman bir şeyler dönmüştü tam hatırlayamadım

Çakır.

Katılımcı Üye
27 Haz 2021
396
371
En sağlam bir hacker bile hackleyemez mi güldürdüğünüz için teşekkür ederim. :D

coder.php

Üye
22 Nis 2022
136
53
Web Geliştirme Kulübü
En sağlam bir hacker bile hackleyemez mi güldürdüğünüz için teşekkür ederim. :D
Açık yok kardeşim yazılımda nasıl hackleyecek bi açıklarmısın?
Sosyal Mühendislikle hacklenebilir sadece

Nereden biliyorsun? Bütün hackerlar paylaşmıyor ki ne yaptığını

Xenforo ile aram çok iyidir birçok şey bilirim. Evet hackerler ne yaptığını paylaşmıyor ama şuna emin olun ki ödül almak için xenforo destek sitesinde konu açarlardı + namları yürüsün diye.

BaşbuğBey

Katılımcı Üye
5 Nis 2022
289
113
Anıtkabir
THT tim Türk bilgisayara yönemli insanların devlete yararlı işler yapmak için sığındı liman saldırmak isteyenler ve saldıranlar olmuştur şu an var olması Türk milletinin gücünü gösterir

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,390
2,005
Dinlenmede.
Bu soru şahsıma sorulmuş kabul ediyorum
İtiraz eden yoksa ;)
Cevap veriyorum ÷ ciddi fan yakan sunucuları hâralet ter döktüren zamanlar yaşandı bunu o an forumdaki herkez hissetti ancak forumun ana sayfasını degiştirecek kadar ileri gidemediler @Admin nick'li bir üstad var ben tahmin ediyorum 1 veya 2 kişi daha vardir yanında ama geçiş vermedi o yüzden ileri gidemediler ama eminim masraf cıkaran cok fazla saldiriya maruz. Kaldık.

Bide böyle sorular konular açmayın
Bizim konuşacagimiz konular hack mobil web terör dünya teknoloji dert keder muhabbet neşe gaf goygoy trol vs vs
Bu şuan bu yazıyı okudugun mekan mesken konut ev nerdeysen bulundugun yere hırsız girse göz göze gelsek ne olur gibisinden pek akla yatmiyan bir muhabbet olur :)

Çakır.

Katılımcı Üye
27 Haz 2021
396
371
Açık yok kardeşim yazılımda nasıl hackleyecek bi açıklarmısın?
Sosyal Mühendislikle hacklenebilir sadece

Xenforo ile aram çok iyidir birçok şey bilirim. Evet hackerler ne yaptığını paylaşmıyor ama şuna emin olun ki ödül almak için xenforo destek sitesinde konu açarlardı + namları yürüsün diye.
Kardeşimli konuşmayalım rica ediyorum. Xenfero şart mı başka olamaz mı :D

Admin

Administrator
28 Ara 2005
2,425
311
Vbulletin ve eklentileri kaynaklı açıklar nedeniyle yıllar yıllar önce ufak tefek birkaç olay yaşanmıştı.

Fakat yakın tarihte yaşanan bir hack olayı olmadı, elbette olmayacağının garantisini kimse veremez yüzde yüz güvenli bir sistem mümkün değildir. Elimizden geldiğince yazılım ve sunucu tarafında güvenlik seviyesini yüksek tutmaya çalışıyoruz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.