Tht de arınma gecesi günü önerisi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NightBreather

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
591
0
Bir önerinin ele alınabilmesi öncelikle sağlayacağı yararlar ve ortamın buna ihtiyacı olup olmadığı düşünülmeli bu öneri hangi sorunu çözecek ve bize ne fayda sağlayacak doğrusu yararından çok zararı olacağı kanaatindeyim.

Not:Kırk Yıllık torbacıyım böyle kafa görmedim arkadaş :D

geccsaa2

Katılımcı Üye
3 Tem 2016
874
0
Bir önerinin ele alınabilmesi öncelikle sağlayacağı yararlar ve ortamın buna ihtiyacı olup olmadığı düşünülmeli bu öneri hangi sorunu çözecek ve bize ne fayda sağlayacak doğrusu yararından çok zararı olacağı kanaatindeyim.

Not:Kırk Yıllık torbacıyım böyle kafa görmedim arkadaş :D

Yorumlara çok güldüm ya Elinize sağlık birazda makara olsun diye yazdım :)

JyThon

Katılımcı Üye
8 Kas 2015
378
0
Himalayalar
arkadaşlar bildiğiniz üzere arınma gecesi adlı film İzleyicilerin çok beğenmesiyle 3. filmini çıkarmış ve bu filmde çok beğenilmiştir.

Filmi Bilmeyenler için kısaca özet:

Her sene bir gece, olacak sonuçlara katlanmadan her türlü suçu işleyebilseydiniz ne yapardınız? Bir ailenin tek bir gecede yaşamış olduklarını ele alan spekülatif gerilim türündeki Arınma Gecesi (The Purge) filminde 4 kişi, tehlikelerle dolu dış dünyanın evlerine zorla girdiğinde ne kadar ileri gidecekleri konusunda sınanacaktır. Suçun kol gezmekte olduğu ve hapishanelerin dolup taştığı Amerika’da hükümet, her sene cinayet de dahil olmak üzere her türlü suç eyleminin yasal olmasına 12 saatliğine izin vermektedir. Polis aranamaz, hastaneler yardıma ara vermektedir. Halkın, kendisini ceza yoluyla düzene koyduğu bir gecedir. Şiddetin ve suçun her yeri sardığı bu gecede bir aile, bir yabancı kapılarını çaldığında kim olacaklarının kararıyla mücadele edecektir.

"YANİ ANLATILDIĞI GİBİ SENEDE BİR GÜN HER ŞEY SERBESTİR VE İNSANLAR BU ŞEKİLDE ARINDIKLARINDA İNANMAKTADIR. BENDE THT DE SENEDE BİR GÜN ARINMA GECESİ VE YA GÜNÜ OLSUN KÜFÜR TÜRK SİTELERİNİ HACKLEMEK THT YE SALDIRMAK HER ŞEY SERBEST OLSUN BÖYLECE ARINMIŞ OLURUZ GERİ KALAN YILLARDA NORMAL BİR ŞEKİLDE DEVAM ETMİŞ OLURUZ."

NOT: Bu sadece Bir öneridir. Kötü Yorum yapmayınız.

Fazla film izlemeyiniz.

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,502
12,884
Olur kardeşim yapalım bence süper fikir ben ZoRRoKiN'e bıçak çekeyim Arsenik sırtımı kırbaçlasın Orhan Eser sunuculara ateş etsin Admin reis tankla üstümüzden geçsin üyeler ana avrat sövsün yardım merkezini ateşe verelim saldırı timleri üyeleri tek tek yakalayıp dövsün dil takımı dil darbeleriyle öldürsün falan.

Konuyu kilitliyorum dostum bir film izledin bu öneriyi sundun başka tür filmler izlesen halimiz duman :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.