THT Dev AIO [ Katılımsız Kurulum Platformu ] ( 2013 )

-SiPaHi-

Yaşayan Forum Efsanesi
6 Ocak 2012
12,775
1
İstanbul
Bu programları "Portable" şeklinde mi kullanacağız. Cevap için şimdiden "Teşekkürler"...

AIO içersindeki programların tamamı katılımsız,istediğiniz programın kurulumunu sağladıktan sonra lisanslı olarak kullanabilirsiniz ( portable değildir bir kere kurmanız yeterli ) AIO dan genel olarak bahsediyorsanız o herhangi bir yere kurulmaz dosyayı çalıştırıp ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

USTAHACKBARBAROS

Uzman üye
18 May 2013
1,411
0
Yavru Vatan
AIO içersindeki programların tamamı katılımsız,istediğiniz programın kurulumunu sağladıktan sonra lisanslı olarak kullanabilirsiniz ( portable değildir bir kere kurmanız yeterli ) AIO dan genel olarak bahsediyorsanız o herhangi bir yere kurulmaz dosyayı çalıştırıp ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Cevabınız için ayrıca "Teşekkürler". "Protable Program" fikri güzel bence böyle bir proje üzerinde çalışmanız dileğiyle. Başarılar dilerim...

leonidas37

Yeni üye
26 Ocak 2012
34
0
ustam ben indirdim ama programlar kuruluyor,kurulum bitince programdan eser yok ne iconu var nede klasörü neden olur bi yardımcı olsan

-SiPaHi-

Yaşayan Forum Efsanesi
6 Ocak 2012
12,775
1
İstanbul
ustam ben indirdim ama programlar kuruluyor,kurulum bitince programdan eser yok ne iconu var nede klasörü neden olur bi yardımcı olsan

Program exe sini yönetici olarak çalıştırmalısın + Antivirüs programını devre dışı bırakmalıydınki programları silmesin ,aio exe yi çalıstırır uyarı geldiğinde kuruldu der . tüm bunlarca sıkıntın yoksa sorun senin sisteminde çünkü birçok defa denendi ve hiçbir sorunla karşılaşılmadı AIO da. İndirdiğin dosya boyutu 3.50 Gb mi kontrol et dosyalar silinmiş olabilir.

leonidas37

Yeni üye
26 Ocak 2012
34
0
Teşekkür ederim sipahi kardeş emegine saygı duyuyorum herzaman için,arkadaşlar sorunsuz şekilde çalışıyor 10 numara beş yıldız

anacondaemre

Yeni üye
10 Şub 2012
1
0
premiumize

bu sitede bu ülke kodu yoktur gibi bişeyler söylüyo yardım ederseniz sevinirim emeğinize sağlık

GM HaCKeD

Uzman üye
22 Nis 2013
1,579
1
Microsoft
Kardeşim öncelikle emeğine sağlık güzel çalışma olmuş.
Ben bunu indirip dvd yazdıracağım Rardan çıkarınca kaç gb oluyor?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.