THT dünya'da ikinci hack grubu seçildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

garry0n

Uzman üye
30 Eki 2015
1,806
1
Nereye...
Çok gurur verici bir olay gerçekten
de anonymous neye göre birinci olmuş orasını anlamadım

Son düzenleme:
22 Mar 2015
93
0
</>
Arkadaşlar bizim 2.sıraya geçmemiz için emeği geçen herkesin ellerine sağlık inşallah başarılarımız nice olsun her zaman böyle gururlanalaım AS BAYRAKLARI AS :)))

RufetMuzefferov

Katılımcı Üye
27 Nis 2016
603
0
Yasamal
Oncelikle Selamun Aleykum. bu ise bassa yonden baksan aslina biz 1ci yerde oldugumuzu dusunuyoruz cunku anonymousa heryerden uye oluyolar yani bir ulkenin insanlari degil anonymiusdakilar yani anlayacaginiz toplama pc gibi bisey yani . ama THTye bi tek Turkiye ve Azerbaycan giriyor . ona gorede ben THTyi anonymousdan once goruyorum

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Tamam 2. olabiliriz ama AYT nerde ?

AYT ilk önce kapalı olan sitesini açsın ondan sonra sıralamaya girer. :trl

Arkadaş herkes ayt nerde ayt nerde diyor.Biz nerden bilelim nerede.Adamlar yapmışlar bizi seçmişler.Yaptığımız işler belli ne yaptığımız belli.
Şu an AYT hakkında yorum yapmak istemiyoruz.Çünkü sürtüşmelerle v.s kaybedecek vaktimiz yok.Biz cevabımızı ve kalitemizi yapılan işlerle ortaya koyuyoruz.

garry0n

Uzman üye
30 Eki 2015
1,806
1
Nereye...
AYT ile dalga geçecegine saygı duymalısın dostum anonymous u hacklemek kolay degil.

hhaahah dostum akşam akşam güldürdün yaa :)
Anonymous u hacklemek kolay değil ?
Sen o siteyi anonymous un resmi sitesimi sandın ?
Eee THT nin yaptığı işler belli AYT ne yaptı ? En büyük operasyonları ne ?
Bir tane sahte site hacklemişler kaç aydır sayfalarından ayırmıyorlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.