THT Düşüşte

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rain Man1

Yeni üye
7 Tem 2020
47
0
Selamlar normalde 2015-2018'e kadar bu forumdaydım birkaç işim olduğundan dolayı ara verdim sonra yeni hesap açtım forumu son 3 gündür misafir gözüyle inceliyorum son 3 gündür nerdeyse aktiflik hep böyle:

SsnQEs.png

İlk gün 8'de kalktım baktım dedim herhalde erken diye böyle öğlene doğru 3-4 artış gösterdi sadece .d ve sorular eskisi kadar hızlı cevaplanmıyor en az 1 dakika içinde cevaplanıyordu eskiden düşüşte mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:

CodenameTurk

Katılımcı Üye
28 Şub 2016
675
2
Ankara
Cevap: Tht düşüşte

alexa durumu fazlasıyla iyi forumun sosyal medya ve youtube yayılmasından dolayı etkileşimde düşüş normal

Dargaaltay

Uzman üye
7 Mar 2019
1,747
407
Kainat

Sorular ne kadar detaylı anlatılırsa o kadar hızlı cevaplanır.
Aktiflik konusuna gelirsek, bence de aktiflik düşük

21 Nis 2020
206
20

Ben neredeyse 12 saat takip ediyorum forumu aktif olarak kendimi göremeyince şaşırdım listede D:

Dargaaltay

Uzman üye
7 Mar 2019
1,747
407
Kainat

artık soruların cevabı bile verilmiyo şahsen
Bundan önce ki açtığın soru daha bir saat olmuş, cevaplanmamış olması normal. Burada ki herkesin her şeye bilgisi yok. Herkes kendi alanı ile ilgili olan bölüme bakıp cevap veriyor. Eğer ilgisi olmadığı bir konu yoksa o konu hakkında internette araştırma yapıyorlar.

Kusura bakma ama şunu demeliyim ki THT Yardım merkezine konu açmadan önce forumda arama yaparak veya google da arama yaparak daha önce açılmış olan konulara bakabilirsin eğer yoksa THT Yardım merkezine soru açabilirsin. Bu durumda hem araştırmanı geliştirebilir hemde farklı bilgiler öğrenebilirsin

Rain Man1

Yeni üye
7 Tem 2020
47
0

Bundan önce ki açtığın soru daha bir saat olmuş, cevaplanmamış olması normal. Burada ki herkesin her şeye bilgisi yok. Herkes kendi alanı ile ilgili olan bölüme bakıp cevap veriyor. Eğer ilgisi olmadığı bir konu yoksa o konu hakkında internette araştırma yapıyorlar.

Kusura bakma ama şunu demeliyim ki THT Yardım merkezine konu açmadan önce forumda arama yaparak veya google da arama yaparak daha önce açılmış olan konulara bakabilirsin eğer yoksa THT Yardım merkezine soru açabilirsin. Bu durumda hem araştırmanı geliştirebilir hemde farklı bilgiler öğrenebilirsin

kendi adıma demedim bir gün önce açılan konuya adam 10 dk önce cvp veriyor 1 gün geçmiş aradan

Dargaaltay

Uzman üye
7 Mar 2019
1,747
407
Kainat

kendi adıma demedim bir gün önce açılan konuya adam 10 dk önce cvp veriyor 1 gün geçmiş aradan
Eğer konu akşam açıldıysa ve sabaha kadar başka konular açılıp açılan konu topda gözükmüyorsa buna nasıl cevap versinler? Ya konuyu güncelleyecek veya başka bir üye THT Yardım Merkezinin geçmiş konularına bakıp cevaplanmamış konuları cevaplayacak-ki bunu yapan üyelerimiz var seninde dediğin gibi 10dk önce cevap veren üye gibi.-

DisserF

Üye
21 Ağu 2016
204
83
Dünya

Yapabildiğimiz en iyi aktifliği göstermeye çalışıyoruz tüm forum kullanıcıları olarak ama bir milleti veya topluluğu sürekli aynı yerde tutamazsın :)

TurkishHacker01

Yeni üye
28 Haz 2020
47
0
completed

Allah'tan korkmuyorsanız kuldan utanın, bu foruma 20 sene önce de böyle dediler şimdi de böyle diyorlar ve forum gerçekten düşüşte.......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.