THT E-mail Spoofer Yayında!

mutevirus

Üye
24 Ağu 2017
203
1
25
TR
Öncelikle selamun aleyküm sevgili THT üyeleri.
Dün ki paylaştığım üniversite sınavına girecek üyelerimize özel arşiv konusu kısa link tartışması yüzünden çöpe taşındı!
Emeğe saygı.

THT için editlediğimiz Email spoofer uygulaması tamamlandı!

Slayer49 ve CyberNarcos (Furkan Berkehan) Eşliğinde editlenen uygulamayı buraya ekliyorum.

Uygulama sayesinde istediğiniz mail adresine istediğiniz gibi görünerek mail atabilirsiniz!

Uygulama çalışıyor kanıtı:

Gördüğünüz gibi gönderen kısmına [/URL]

Kullanım gayet basit o yüzden özel bi açıklamaya gerek duymuyorum.

Genelde SM için kullanacak gibisiniz :D
İyi eğlenceler..
bi teşekkürü çok görmeyelim zaten konu çok yaşamaz burda gibi geliyo bana.

YENİLİKLER:
+Hata düzeltmeleri.
+Server düzeltmeleri.
+email gönderme hızlandı.

LİNKLER:

[URL="https://tik.lat/hoxIq"] İNDİR[/URL]

[URL="https://tik.lat/VyZYl"] VİRUSTOTAL[/URL]

Son düzenleme:

Scatze

Üye
14 Ocak 2018
111
0
@scatze
Eline sağlık ama uygulamayı indirip mail gönder dediğimde uygulamayı durduruyor telefon sebebi benden mi kaynaklanıyor acaba ?

tcomerfurkan

Yeni üye
9 Ara 2017
19
0
Uygulama durduruldu hatasi aliyorum

Samsung galaxy grand neo

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.