THT Güncel Proxy Listesi (Sürekli Güncellenecek)

Remiks

Üye
25 Şub 2014
53
0
Merhaba THT üyeleri

Turkhackteam.net üyelerine özel olarak bu konuda güncel proxy listesi paylaşılacaktır.

Proxy listesi ücretli olarak hizmet veren bir proxy servisinden hergün mail olarak gelmektedir. Bende zamanım olduğu sürece güncel listeyi burada paylaşacağım. Liste uzundur, proxylerin hepsinin çalışıp çalışmadığını bilmiyorum, deneme yanılma yaparak çalışan hızlı proxyler bulabilirsiniz.

Liste txt şeklindedir, rar ile şifrelenmiştir.

Rar şifresi turkhackteam.net tir.

Teşekkür ederiz :):yaho1

Remiks

Üye
25 Şub 2014
53
0
Birşey şey daha soracağım bu proxyler tam olarak ne işimize yarıyor. Bu piyasada daha yeniyim.

OnurHk

Yeni üye
25 Ocak 2016
40
0
abiler ben yeniyimde bi yardım edin ..... benim herşey tmm darkcomet te port fln açtım ama fud ya ud yapamıyorum gzl bilen varsa bana öğretsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.