THT Hack Merkezi//Hacker Arşivi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ciento

Katılımcı Üye
6 Tem 2013
271
0
Güzel bilgiler içeriyor ve faydalı bilgiler var içinde en güzelide yeni başlayanlar için idaeldir teşekkürler

Leonsx

Katılımcı Üye
21 Tem 2013
330
1
Evet aradığım program diyebilirim.Şıp diye buldum teşekkürler !

ciento

Katılımcı Üye
6 Tem 2013
271
0
ellerinize sağlık çok yararlı bence ben indirdim çok gerekli bir eğitim bence çok teşekkür ederim ellleriniz dert görmesin inşallah allah yar ve yardımcınız olsun....

Leonsx

Katılımcı Üye
21 Tem 2013
330
1
Bende hackerliğe yeni başladım umarım banada yardımcı olur bu program iyi çalışmalar...

ciento

Katılımcı Üye
6 Tem 2013
271
0
Arkadaşlar çok yararlı bence hiç düşünmeden indirmelisiniz. Ayrıca ellerinize sağlık çok yararlı bence ;)

mudur34

Yeni üye
24 Ağu 2008
3
0
veya hacker olmak eglence olsun dıye sıte patlatmakmıdır?

gercekten yardıma ıhtıyacı olan ınsanları umursamamakmıdır yoksa?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.