THT Hack Tools Arşiv

IVG

Katılımcı Üye
12 Eki 2015
404
0
Ötüken
Merhaba arkadaşlar ben PCKiller bugün THT'ye özel topladığım hack tool arşivini göstereceğim. Öncelikle arşivin içindekiler;

-AdrenaLiN Hack Paketi
-BanglaDos
-Brute Force Hack Hk.
-DarkComet Rat v5.3.1
-Dos Attacker Alpha 1.1
-Egyptian Anonymous - DDOS Attack Web Site
-Good Bye v3.0
-h2 ( içinde dorklar havij 1.15 felan var)
-Hack Paket ( İçinde admin panel bulucu var 2 tane , jsql-injection-v0.5 , MixHacker , Safe3WVS-9.0 , sqlmap , SQLPoizon , SQLPoizon , DW Admin Panel Bulucu , Havij v1.16 Pro Portable var)
-HOIC 2.1
-MegaDeath
-meliksah_nuke_2.5
-Odesa Yamultur 2.0
-Veteran Hack Paketi
-Lag Hack v1.0
-Parallax V2

Kısaca bunlar var işte dosyanın boyutu 127.43 mb

VirusTotal sonucu ; https://www.virustotal.com/tr/file/...54b2a1f617ed7553cb283059/analysis/1442078102/ VirusTotal'ın virüs bulmasının sebebi sanırım HackToollardan dolayı.

İndirme Linki; Yazılım2

RAR ŞİFRESİ : arsivthtpckilller

Rar şifresini yanlış yazmışım arsivthtpckiller olacak 3 tane l koymuşum.

spulaction

Üye
5 Haz 2016
148
0
Brooklyn
Abiler yardim edin lütfen kimseye mesaj atamiyorum o yüzden buraya yaziyorum . İnstagram hesabim calindi , telefon ve eposta değiştirilmiş , lütfen yardim edin abiler . 4 bin takipçi , tüm resimlerim ordaydi. Lütfen ahiler yardim edin .

IVG

Katılımcı Üye
12 Eki 2015
404
0
Ötüken
Abiler yardim edin lütfen kimseye mesaj atamiyorum o yüzden buraya yaziyorum . İnstagram hesabim calindi , telefon ve eposta değiştirilmiş , lütfen yardim edin abiler . 4 bin takipçi , tüm resimlerim ordaydi. Lütfen ahiler yardim edin .

Telefon e posta değiştirildiyse geçmiş olsun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.