THT Hiyerarsisi Nasıl?

'Lase

Üye
13 Eyl 2022
209
176
Tanrı Dağı
Forumda askeri hiyerarşi sistemi altında rütbelerimiz oluşuyor. Bunlar;

Asteğmen, Teğmen, Üsteğmen, Yüzbaşı, Binbaşı, Yarbay, Albay, Tuğgeneral, Tümgeneral, Korgeneral, Orgeneral ve Mareşal olmak üzere 12 rütbeye dağılıyor. Bu rütbelerden Asteğmen-Yarbay arasında olan bireyler sadece üye topluluğundan oluşuyor. Albay-Mareşal arasında olanlar ise yetkili topluluğundan oluşuyor. Bir çok üye üstlerine (yetkililerine) hocam, komutanım diye hitap ederken bir çoğu adminlere aslan parçası bile diyebiliyor (sonucu : üstü çizili nickname). Tabii üstlerine dostum, şekerim, böceğim gibi hitapları kullananlar pek yok ama arada sırada moderatör ekibinde ki yetkililere diyenleri görebiliyoruz.

Chester Hoca

Katılımcı Üye
4 Ocak 2020
876
800
DATA
Merhaba, hiyerarşi rütbelerin seviyesidir. Ben rütbe olarak Albay rütbesindeyim bir üstüm Tuğgeneral, hiyerarşi düzenine göre Tuğgeneral albaydan üstündür ve verilen emir, görevlerini yerine getirmektedir.

'Lase

Üye
13 Eyl 2022
209
176
Tanrı Dağı

Asteğmen, Teğmen, Üsteğmen, Yüzbaşı, Binbaşı, Yarbay, Albay, Tuğgeneral, Tümgeneral, Korgeneral, Orgeneral ve Mareşal olmak üzere 12 rütbeye dağılıyor. Bu rütbelerden Asteğmen-Yarbay arasında olan bireyler sadece üye topluluğundan oluşuyor. Albay-Mareşal arasında olanlar ise yetkili topluluğundan oluşuyor. Bir çok üye üstlerine (yetkililerine) hocam, komutanım diye hitap ederken bir çoğu adminlere aslan parçası bile diyebiliyor (sonucu : üstü çizili nickname). Tabii üstlerine dostum, şekerim, böceğim gibi hitapları kullananlar pek yok ama arada sırada moderatör ekibinde ki yetkililere diyenleri görebiliyoruz.
Asteğmen - Yeni Üye
Teğmen - Üye
Üsteğmen - Katılımcı Üye
Yüzbaşı - Uzman Üye
Binbaşı, Yarbay, Albay, - Kıdemli Üye Veya Bir Ekipte Junior.

Ekip Rütbeleri:

Tüğgeneral - 1 yıldızlı Moderatör
Tümgeneral - 2 yıldızlı Moderatör
Korgeneral - 3 Yıldızlı Moderatör
Orgeneral - 4 Yıldızlı Moderatör

ÜDY Rütbe:
Co admin Yardımcısı
Co Admin
Mareşal - Admin

Böyle biliyorum Rütbe sistemini.

Son düzenleme:

Ɲémesis

Ar-Ge Ekibi Lider Yardımcısı
17 Haz 2022
996
1,608
Panama
Yönetim rütbe sistemi : Çaylak - Asistan - Moderatör - Deneyimli moderatör - Kıdemli moderatör - Global Moderatör [Üst Düzey Yönetim ] => Süper moderatör - Co admin yardımcısı - co admin - Admin

Normal Üye sistemi :
Yeni Üye (0-50 Post)
Üye (51-250 Post)
Katılımcı Üye (251-1.000 Post)
Uzman Üye (1.001-2.000 Post)
Kıdemli Üye (2.001-5.000 Post)
Kadim Üye (5.001-9.999 Post)
Yaşayan Forum Efsanesi (10.000+ Post)

Hiyerarşi de bu sırada ilerlemekte.

'Türk

Moderasyon Tim Direktör Yrd.
5 May 2020
2,451
1,530
K E R K Ü K
ilgili konu merakını giderebilir

Öncelikle merhaba değerli üye;

Bir kulüp veya bir tim'e üye değilseniz, post gönderimi ile;
----------------------------
Yeni Üye (0-50 Post)
Üye (51-250 Post)

VİP ÜYELİK'DE ALABİLİRSİNİZ

--------------------------------

Yönetim rütbeleri olarak

Çaylak
Asistan
Moderatör
Deneyimli moderatör
Kıdemli moderatör

Global Moderatör

Üst düzey yönetim olarak

Süper moderatör
Co admin yardımcısı
Co admin

Admin

İyi forumlar dilerim..

Woffluon

Katılımcı Üye
7 Tem 2021
284
95
Öncelikle merhaba değerli üye;

Bir kulüp veya bir tim'e üye değilseniz, post gönderimi ile;
----------------------------
Yeni Üye (0-50 Post)
Üye (51-250 Post)

VİP ÜYELİK'DE ALABİLİRSİNİZ

--------------------------------

Yönetim rütbeleri olarak

Çaylak
Asistan
Moderatör
Deneyimli moderatör
Kıdemli moderatör

Global Moderatör

Üst düzey yönetim olarak

Süper moderatör
Co admin yardımcısı
Co admin

Admin

İyi forumlar dilerim..
Forum da askeri bir hiyeyarşi kalmadı

@Ɲémesis in yazdığı doğru​

Forum da askeri bir hiyeyarşi kalmadı

@Ɲémesis in yazdığı doğru​

ilgili konu merakını giderebilir
Yönetim rütbe sistemi : Çaylak - Asistan - Moderatör - Deneyimli moderatör - Kıdemli moderatör - Global Moderatör [Üst Düzey Yönetim ] => Süper moderatör - Co admin yardımcısı - co admin - Admin

Normal Üye sistemi :
Yeni Üye (0-50 Post)
Üye (51-250 Post)

Hiyerarşi de bu sırada ilerlemekte.
Asteğmen - Yeni Üye
Teğmen - Üye
Üsteğmen - Katılımcı Üye
Yüzbaşı - Uzman Üye
Binbaşı, Yarbay, Albay, - Kıdemli Üye Veya Bir Ekipte Junior.

Ekip Rütbeleri:

Tüğgeneral - 1 yıldızlı Moderatör
Tümgeneral - 2 yıldızlı Moderatör
Korgeneral - 3 Yıldızlı Moderatör
Orgeneral - 4 Yıldızlı Moderatör

ÜDY Rütbe:
Co admin Yardımcısı
Co Admin
Mareşal - Admin

Böyle biliyorum Rütbe sistemini.
Merhaba, hiyerarşi rütbelerin seviyesidir. Ben rütbe olarak Albay rütbesindeyim bir üstüm Tuğgeneral, hiyerarşi düzenine göre Tuğgeneral albaydan üstündür ve verilen emir, görevlerini yerine getirmektedir.

Teşekkürler arkadaşlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.