Tht icin yapılan çalışmalarda dikkat edilmesi gerekenler

Reacker07

Üye
18 Ağu 2011
185
0
Erzurum
Meraba arkadaslar ben bayadır buradaki calısmaları inceliyorum ve fikirlerimi belirtmek istedim bilmem bana katılan var mı acaba ? Öncellikle bütün herkes elinden geldiğince calışmalar yapıyo ama biraz daha kalite olmalı değil mi ? En basitinden adamın yaptıgı sey arka plan zaten hazır bi font buluyo yazıyı yazıyo altına bi resim bu kadar . Yani daha da yaratıcı olalım hic değilse biraz resimlerin üzerinde ugrasmamız lazım . Güzel resimler hızlı bi çalışma ürünü ortaya cıkmaz ayrıca bi tavsiyem olsn eğer kaliteli calısma istiyosanız alt yapınızdaki materyallerin sağlam olması lazım . Resimlerinizde kullanabileceğiniz .Neyse arkadaslar bunları söylemek istedim . Tht öyle kücük bi forum değil biraz daha özen sadece ;) Eğer ugrastıgınız program hakkında tam olarak bilginiz yksa tam olarak öğrenmenizi öneririm.

Neyse hadi kolay gelsin herkese iyi calısmalar .

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.