THT İçinde Hack Arşivi Adıyla Virüs Paylaşımı

'Taipan

Kıdemli Üye
30 Haz 2015
3,846
73
Bazı arkadaşlar kontrol edilsin demiş. Merak etmeyin arkadaşlar elden geldikçe kontrolü yapılmaya altına temiz notu düşülmeye çalışılıyor. Birçok arkadaşında belirttiği gibi hacktoolları virüs olarak algılanıyor. Birçok virüste decode edilerek antivirüslerden saklanabiliyor. Ben kendi gözlerimle 56/0 veren meterpreter gördüm. Size bu konuda önerim kaynağına güvenmediğiniz, yorumlarına bakmadığınız, indirip incelemediğiniz dosyaları çalıştırmayın. İyi geceler dilerim :)

10 Ara 2009
244
0
ben thtde bi ara crpyter indirmiştim konu onaylanmıştı temiz diye içinden virüs çıktı dışarıya bağlantı aktarıyodu neye güvenceğimi şaşırdım paronayak oldum :D

allen walker

Yeni üye
26 Ara 2015
23
0
Yazdığı mesajları veya aldığı teşekkürü fazla olan kişilerin art niyetli olarak virüs paylaşma durumu nedir ? beni korkutan ihtimal bu . Buna THT yönetimini katıyorum...

'Unnamed

Uzman üye
15 Mar 2017
1,408
6
Dostlarım, şunu söyleyebilirim. Virüslü olma ihtimali var mı? Kesinlikle var. Siz tedbiri elden bırakmayın. DepFreeze kurun bilgisayarınıza ve de dosyaları sanal makinede çalıştırın.

27AsLaNBeY27

Uzman üye
9 Nis 2009
1,050
0
Su
arkadaşlar bi program paylaşıldıgında vurustotal taramasını da isteyın yok ise hiç indirmeyın ve ihbar edin bu kadar basıt

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.