🌙 THT Instagram SPAM Atıcı // Hichigo AR-GE Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GhostBullet

Katılımcı Üye
10 Ara 2015
698
0
yaptım fakat cmd ye pip yazınca

Fatal error in launcher:

yazıyor kurulum videosu detaylı bir şekilde gelsin lütfen :)

Brokropro110

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
408
2
Ellerine saglik bloguma ekliyecegim (merak etme bloguma tek ben girebiliyorum belki bir gun tht kapanir diye yedekte olarak kalsin diye tutuyorum bana inanmiyorsan brokropro.blogspot.com girmeyi deneyebilirsin :trl )
İnstagram hesap oluşturucu da var mı?

S0N4K

Uzman üye
24 Haz 2016
1,267
3
180
root
Baştan savma bir anlatım var düzgün bir anlatım yok saçma sapan hatalarla uğraşıyorum sabahtan beri. Giriş başarılı ama spam başarısız diyip duruyor

Hichigo

Uzman üye
30 Ağu 2015
1,190
43
github.com/tarik0
Baştan savma bir anlatım var düzgün bir anlatım yok saçma sapan hatalarla uğraşıyorum sabahtan beri. Giriş başarılı ama spam başarısız diyip duruyor

Sadece proxyleri ve kullanıcıları dolduracaksın çok da zor değil zaten :D spam başarısız ama giriş başarılı diyorsa %90 challenge'ye takılmıştır yada girdiğin inputlar hataldırı.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.