THT - Mutluluk oranı!

zyREN

Katılımcı Üye
12 Eyl 2021
773
551
Kayıp
Vücudunuz Serotonin salgılarsa değişir. Mesela abdestinizi gidermek ince bağırsağı rahatlattığından mutluluğunuz artar. Mutluluğu arttırmanın bir sürü formülü var. Mutluluğu ölçmeye değil, arttırmaya bakın. İyi forumlar.

ENİGMA1

Uzman üye
31 Ocak 2016
1,961
39
Vücudunuz Serotonin salgılarsa değişir. Mesela abdestinizi gidermek ince bağırsağı rahatlattığından mutluluğunuz artar. Mutluluğu arttırmanın bir sürü formülü var. Mutluluğu ölçmeye değil, arttırmaya bakın. İyi forumlar.
Bilgi için teşekkürler, heladan selam olsun sayenizde gerçek mutluluğu buldum 😂:ROFLMAO:

alidagy

Üye
5 Haz 2022
84
33
Merhaba, ben üzgün ve üzen her şeyden beslenen DisserF. Merak ettiğim bir şey var, sizinle paylaşmak istedim. Sizin mutluluk oranınız ne kadar? Hadi herkes yazsın!

Benim, sanırım... %2 :coffee:
%67 diyebilirim uykusuzluk, yorgunluktan,tht ve uyku.2020 Yılından önce sorsaydınız %100 diyebilirdim fakat artık hayat eski tadını vermiyorum 🫡

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,451
2,066
35
Osmaniye 80
Konuyu açan @muhammet0232 sandım niyeyse bugünlerde entresan sorulari soran arkadaş.
Ama bu sefer başka bir arkadaş serüveni sürdürüyor anlaşılan :)

Bari konuya yorum yazalım?
Bir platformda ismi veya misyonu amacı herneyse bünyesinde geçmiş zamanların atmosferini ambiyansini izlerini günümüze tasimiz ise bunun temelinde yatan unsur eski üyeleridir.
20 yıllık geçmişi ile 10 veya 15 yıllık üyelerini halen kendi platformunda aktif ayrıca aksiyon halinde tutuyor veyahut gönülden olan kendini burada gösteriyor ise bu bazı soruların cevaplarını veriyor olmalı.

Huzur Samimiyet Güven Bilgi Tecrübe Deneyim Paylaşma Saygı vb... Bunları yaşiyanlar ortak bir amaç tek bir tutku uğruna gercekleştiriyorduR.

Buda yorumum olsun

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.