THT Müzik Ekibi

praturs

Üye
5 Şub 2011
171
1
Selamlar sevgili abilerim ablalarim arkadaşlarım ve kardeşlerim

THTin kendisine ait müziğinin bulunmadığını daha once sizlere söylemiştim. Amacim THT Forumun da her hangi bir müzik programina son derece hakim olan kişileri bulmak ve THT üyeleri için özel şarkıları yayınlamak :)
Bunun yani sıra saldirilan sitelerin sayfasini da müzik eklemek isteyen Hackerlarimiz için özel müzikler tasarlamak.

Bilgisi olan tüm arkadaşların bana ulaşmasini rica ediyorum.

Son düzenleme:

Ali Han

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
705
2
Yani bencede bunun için bir grup kurulmsdina grrek yok grafik Tasarımı ilgilendiren bir olay bu :)

praturs

Üye
5 Şub 2011
171
1
Yani bencede bunun için bir grup kurulmsdina grrek yok grafik Tasarımı ilgilendiren bir olay bu :)

Anlamadigim şey Grafik Tasarim biri illa ki Cubase ya da FL Studio ile ilgilenmesi şart değil ama müzisyenlerin ilgilenmesi şart bundan dolayı böyle bir ekip istiyorum THT onayinda Müzik bölümünün yetkilisi başımızda kendisi tabiki isterse

scoobyy

Katılımcı Üye
24 Eki 2015
665
0
Tabii ki saçma burası hacking paylaşım platformu burasının özel bir amacı var

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Bence mantıklı index atılmadan önce müzik tasarlana bilir ve indexe konabilir yöneticilere bir sor :)

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
İndex müziği elektronik tarza olabilir evet ama, tht için ayrı bir müziği buluşuo stüdyo kaydıyla da sunabiliriz..

HckerHardLose

Kıdemli Üye
6 Tem 2014
2,905
1
127.0.0.1
Arkadaş yararlı bir konuya değinmiş bence mesela gidip daha etkileyici bir hale gelmiş müziklerimizi indexlere koymak varken ?
Bence değer verilmeli !

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.