THT Ne yapiyor?

praturs

Üye
5 Şub 2011
171
1
Türk Hack Teamin yaptıklari dünya çapında sarsıntı yaratmis olaylardir. Ay Yildiz Team resmi sitesinde Anonymous ve Rus Hackerlarina savas acitigi zaten belirtti fakat Türk Hack Teamin asil en ama en asil üyelerinin yönetim hackerlarinin bu konuda düşüncelerini ve eylemlerini merak ediyorum

praturs

Üye
5 Şub 2011
171
1
Ben bir şey yapmayi bilmiyorum zaten ben sadece THT ekibinin görüşlerini ve eylemlerini merak ediyorum

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
2024 site hackledik.Daha oncesinde Rusya merkez bankasi ve 680 site kapatildi.Ve biz bunlara sadece baslangic saldirisi diyoruz ;)

Yeterli mi? Degilse zaten daha buyukleri yolda :)

praturs

Üye
5 Şub 2011
171
1
Peki bir şey sorucam hocam THTnin bir şey yapacagini %10 bekliyordum fakat hic bir yer de eylemlerinizin ismini duymadim bilmiyorum belki de THT Sadece reklamı ve gösterisi sevmiyordur ondan dolayi sormustum cevap icin tesekkur ederim

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Peki bir şey sorucam hocam THTnin bir şey yapacagini %10 bekliyordum fakat hic bir yer de eylemlerinizin ismini duymadim bilmiyorum belki de THT Sadece reklamı ve gösterisi sevmiyordur ondan dolayi sormustum cevap icin tesekkur ederim

Sabret :) Ha duymak zorunda mi millet? Hayir.Ama biz yine elimizden geldigince duyuruyoruz.

HACKERTHT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Kas 2006
10,700
447
'

Rica ederim kardeşim iyi forumlar takipte kalın

praturs

Üye
5 Şub 2011
171
1
Biraz sizi yoruyorum fakat insanlar çok yanlış bilgiler öğreniyor. RedHack yardım ediyormuş şöyleymiş böyleymiş RedHack hakkında bir haber duymadım açıkcası fakat THT olarak yapacağınız eylemleri tahmin ediyordum size iki önemli sorum var.

1. Anonymous Hacker Grubunun Türkiyeyi açıkça tehdit ettiği videoyu biliyorsunuzdur. Anonymous hakkında ne yapmayı düşünüyorsunuz veya ne yaptınız?

2. Ay Yıldız Team ile ortak bir saldırı planlanıyor mu?

bekodark123

Uzman üye
31 Ocak 2012
1,402
0
Biraz sizi yoruyorum fakat insanlar çok yanlış bilgiler öğreniyor. RedHack yardım ediyormuş şöyleymiş böyleymiş RedHack hakkında bir haber duymadım açıkcası fakat THT olarak yapacağınız eylemleri tahmin ediyordum size iki önemli sorum var.

1. Anonymous Hacker Grubunun Türkiyeyi açıkça tehdit ettiği videoyu biliyorsunuzdur. Anonymous hakkında ne yapmayı düşünüyorsunuz veya ne yaptınız?

2. Ay Yıldız Team ile ortak bir saldırı planlanıyor mu?

Biraz seni yoruyorum fakat nerden olduğun konusunda da bi bilgi verebilir misin ?
Tavrın Anonymous yada RedHack'ten gelip plan sorgulaması yapıyor gibide.

Trollmean

Katılımcı Üye
6 Tem 2015
476
1

Biraz seni yoruyorum fakat nerden olduğun konusunda da bi bilgi verebilir misin ?
Tavrın Anonymous yada RedHack'ten gelip plan sorgulaması yapıyor gibide.

evet katılıyorum , kurduğu cümleler çelişki yaratmaktadır , bunu bize doğru bir şekilde izah etmenizi ve gereğini , kaynağını ve düşünceni sonradan dinlemek isterim

praturs

Üye
5 Şub 2011
171
1
evet katılıyorum , kurduğu cümleler çelişki yaratmaktadır , bunu bize doğru bir şekilde izah etmenizi ve gereğini , kaynağını ve düşünceni sonradan dinlemek isterim

Anonymous yada RedHack ile hiç bir bağlantım bulunmamakta ki Hackerlığın H'sini bile bilmiyorum. Sadece Denizli'de yaşayan Lise son öğrencisiyim ve arkadaşlarım bu konularla ilgili çok atıp tutuyor bu sinirimi bozuyor. Bilgisayarım Nisan'da elime geçicek ve emin olun hacker olarak bir yer de göreve başlayacak olursam bunun tek yeri THT Ekibi olur. Başka türlüsü yok Ay Yıldız Team'in üstlerinden birine de mesaj attım sadece merak ediyorum. Karşılığı fazlasıyla hakediyorlar. THT ve Ay Yıldız Team'in ortak saldırısı onlara büyük hasarlar verebilir.

Bunun dışında konuyla alakasız olsa'da sizlere bir sorum var. 27.12.2015 18.00'dan 22.45'e kadar Çin Sürekli olarak Amerika'ya saldırı yaptı. Buna ekstra olarak İsviçre 21.38'de saldıraya dahil oldu fakat farklı iki bölgeye acaba bir bilginiz var mı?

*Olay sadece Türk Hacker grupları ile ilgili değil Hackerlıkla ilgili bulabildiğim her türlü haberi merak ediyorum hepsi bu. THT'ye karşı asla bir yanlışım olmaz. Olamaz.

bekodark123

Uzman üye
31 Ocak 2012
1,402
0
Anonymous yada RedHack ile hiç bir bağlantım bulunmamakta ki Hackerlığın H'sini bile bilmiyorum. Sadece Denizli'de yaşayan Lise son öğrencisiyim ve arkadaşlarım bu konularla ilgili çok atıp tutuyor bu sinirimi bozuyor. Bilgisayarım Nisan'da elime geçicek ve emin olun hacker olarak bir yer de göreve başlayacak olursam bunun tek yeri THT Ekibi olur. Başka türlüsü yok Ay Yıldız Team'in üstlerinden birine de mesaj attım sadece merak ediyorum. Karşılığı fazlasıyla hakediyorlar. THT ve Ay Yıldız Team'in ortak saldırısı onlara büyük hasarlar verebilir.

Bunun dışında konuyla alakasız olsa'da sizlere bir sorum var. 27.12.2015 18.00'dan 22.45'e kadar Çin Sürekli olarak Amerika'ya saldırı yaptı. Buna ekstra olarak İsviçre 21.38'de saldıraya dahil oldu fakat farklı iki bölgeye acaba bir bilginiz var mı?

*Olay sadece Türk Hacker grupları ile ilgili değil Hackerlıkla ilgili bulabildiğim her türlü haberi merak ediyorum hepsi bu. THT'ye karşı asla bir yanlışım olmaz. Olamaz.

THT'ye karşı beslediğin sevginin nedenini merak ettim doğrusu.

praturs

Üye
5 Şub 2011
171
1

THT'ye karşı beslediğin sevginin nedenini merak ettim doğrusu.

Bunun en büyük etkeni Türkiye üzerinde başka bu kadar aktif bir sayfa olmaması. Bunun yanı sıra THT'in yaptığı eylemler zaten büyük bir şoka uğrattı beni bu kadar Cesur ve aktif başka bir topluluk görmediğim için THT'ye saygım ve sevgim sonsuz. Sizlerden öğreneceğim henüz çok şey var yolun başındayım fakat çok sorgulayıcı bir insanım hepsi bu açıkcası :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.