THT Neden İşletim Sistemi Yapmıyor

ibg234

Katılımcı Üye
26 Ocak 2023
524
103
Arkadaşlar tht üyeleri birleşip hack işletim sistemi yapsa sizce nasıl olur

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
3
340
İstanbul
Zamanında yaptık ama 200-300 kişinin kullandığı ortalamanın altında bir işletim sistemiyle fazla uğraşmaya değmiyor. Zaten tüm ihtiyacı karşılayacak alternatif onlarca işletim sistemi varken boş uğraş. Vaktimizi daha değerli ve var olmayan projelere harcamalıyız.

ibg234

Katılımcı Üye
26 Ocak 2023
524
103
Zamanında yaptık ama 200-300 kişinin kullandığı ortalamanın altında bir işletim sistemiyle fazla uğraşmaya değmiyor. Zaten tüm ihtiyacı karşılayacak alternatif onlarca işletim sistemi varken boş uğraş. Vaktimizi daha değerli ve var olmayan projelere harcamalıyız.
Linki atar mısın yaptınız hack işletim sistemini

26 May 2023
54
17
işletim sistemi yapmak 1 hafta süren bi iş değil yüzlerce kişi çalışıyor bu projelerde ve hala daha tonlarca bug ortaya çıkıyor
yani bu platformda kimsenin bu tarz projelere ayıracak ne vakti var nede projede çalışabilecek kişi sayısı
Aşağı Yukarı 10 yıl bi zaman gerek CSM,UEFI,GUİ Yapıları,Sağlam X86 Assembly Ve C/C++Bilgisi VS VS.... Böyle Gidiyor Anlamaya Yeter Zorluğunu Bu Dediklerim Bile

ByTurkX

Üye
15 Kas 2021
212
1
201
18
Vatan
THT olarak değilde Türkiye olarak debian tabanlı bir işletim sistemi yapsak ve Türk Kurum ve Kuruluşlar hep bu dağıtımı kullansalar. Devletimiz Microsoft'a ödediği milyonlarca dolar'ı ve data'yı israf etmesek iyi olur. İlla 0'dan olacak diye birşey yok.
0'dan olması için çok büyük ekip ve para lazım.
Şuanda Pardus var ama pek gelişmiş değil maalesef.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.