Çözüldü tht nick değiştirmek bin 500 lira mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aspetto

Uzman üye
21 Ağu 2017
1,235
10
6
Amerika
Tht nickimi değiştirmek istiyorum da bir arkadaş 1500 lira ücreti olduğunu söylemişti. Bu doğru mu , nick değiştirmek için ne yapmam gerek veya benim ban yiyen aspetbiebs diye bi hesabim var. Ona geçme sansim var mi

RufSkynoN

Kıdemli Üye
15 Tem 2016
2,206
0
Vatan'
Tht nickimi değiştirmek istiyorum da bir arkadaş 1500 lira ücreti olduğunu söylemişti. Bu doğru mu , nick değiştirmek için ne yapmam gerek veya benim ban yiyen aspetbiebs diye bi hesabim var. Ona geçme sansim var mi

Hayır herhangi bir para yoktur. İsminiz özel bilgiler içirmediği sürece ÜDY tarafından değişmemektedir. Ancak VİP üyelik alarak değiştirme hakkına sahip olabilirsiniz. Buyrun;https://www.turkhackteam.org/forum-hakkinda/1493331-vip-uyelik-sistemi.html

Ayrıca;multi hesap yasaktır.

Pierre Juliard

Yeni üye
15 Eyl 2018
14
0
France
1500 Falan Değil Gümüş Vip Üyelik Al 1 Aylığına Olay Biter Zaten FİYAT 40 TL.3 AYLIK ALIRSAN 100 DAHA KARLISIN (15 gün ücretsiz indirimli) BİDE bi teşekkür alim
Gümüş;
1 kere nick değiştirme hakkı(Aylık).
Rütbeye ait oda (Gümüş ve bronz odalarını görebilir)
İmzaya resim ekleme hakkı
Avatar'a hareketli resim koyma hakkı (150 KB)
Genişletilmiş posta kutusu (1000 mesaj)
Üyelik açabilme hakkı (Altın odasında kefil olduğunuz 3 nick belirterek, kefil olduğunuzu beirttiğinizde üyelik yönetim tarafından açılacaktır.)
VIP'lere özel CS ekibiyle ödüllü yarışmalar
VIP yardım merkezi üzerinden destek alabilme imkanı
Rütbeye özel renk

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Türk Hack Team'deki kullanıcı ismimi değiştirebilir miyim?

Kullanıcı isminizi değiştiremezsiniz.Ancak gerçekten, ama gerçekten geçerli bir sebebiniz varsa Üst Düzey Yönetim Kadrosuna (Admin, Co Admin, Süper Moderatör) mesaj atarak talepte bulunabilirsiniz.

Yeni isim isteğinizi ve sebebini belirtmelisiniz.

"Klavyede hatalı bastım, beş yıl önce aldım çocukça bir isimdi değişsin istiyorum, canım sıkıldı değiştireceğim, ama piyasa beni böyle tanıyor..."
Hiçbiri kabul edilir sebepler değil.

Ek olarak VIP üyelik alanların yönetim ile irtibata geçerek kullanıcı ismi değiştirme hakları var. Bir de yönetici kadrosuna aynı hak bir kez tanınmaktadır. Sebep belirtme kaideleri bulunmamaktadır.

1. Ƴαĸαмoz1Յ1Գ
  2. 'TURKSTFN
  3. Black-Box
  4. DeneyimsizDenek
  5. UNEQUAL

Nickli Co-Adminlere sebebi ile birlikte ileterek, değiştirilmesi için talepte bulunabilirsiniz fakat onun haricinde ne yazık ki Korgeneral ve VIP Üyeler haricinde nick değiştirilemez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.