THT Online KodBank v1 // Snare

muhendisbey

Katılımcı Üye
29 Eyl 2013
290
0
muhendisbeyy eleştirici bey biraz olumlu yorum yapsan iyi olmazmı (+) ?

eksiklikler var düzelteceğiz bir anda olmuyor.

Eleştirici yorumlar insanları daha çok hata bulmaya iter burda senin programını yerin dibine sokmuyorum, öyle bir amacımda yok,üstüne üstük yeni programcılara yararı olabilecek bir yazılım...
Senden daha tecrübeliyim bunu bilgisayar mühendisliği öğrencisi oldugum için söylüyorum(hava atmıyorum...), yazılımsal açıdan kodlarına bakıldıgında program daha bir hiç ama geliştirmeye açık...
Bu arada yazılımcı ünvanına sahip olmayı bekliyorsanız eleştiriye de açık olmanız gerekiyor.

Herkez istediğini yazıyordan kastım eger kodları gonderdıgın sıteye bakarsan orayada not düştüm,
suistimale açık bir yazılım bu ben kufur yazsam adam gorecek. oyle bır algorıtma yapman lazım kı kod oldugunu anlayacak ! ve yayından once kontrol edilip yayınlanacak.

Herkesin insanlara yardım şekli farklıdır, ben eleştiririm başkası över, Şu çok güzel olmuş diyenlerden kaçı bunları söylüyor ?

Son düzenleme:

Snare

Katılımcı Üye
20 Nis 2014
543
0
Eleştirici yorumlar insanları daha çok hata bulmaya iter burda senin programını yerin dibine sokmuyorum, öyle bir amacımda yok,üstüne üstük yeni programcılara yararı olabilecek bir yazılım...
Senden daha tecrübeliyim bunu bilgisayar mühendisliği öğrencisi oldugum için söylüyorum(hava atmıyorum...), yazılımsal açıdan kodlarına bakıldıgında program daha bir hiç ama geliştirmeye açık...
Bu arada yazılımcı ünvanına sahip olmayı bekliyorsanız eleştiriye de açık olmanız gerekiyor.

Herkez istediğini yazıyordan kastım eger kodları gonderdıgın sıteye bakarsan orayada not düştüm,
suistimale açık bir yazılım bu ben kufur yazsam adam gorecek. oyle bır algorıtma yapman lazım kı kod oldugunu anlayacak ! ve yayından once kontrol edilip yayınlanacak.

Herkesin insanlara yardım şekli farklıdır, ben eleştiririm başkası över, Şu çok güzel olmuş diyenlerden kaçı bunları söylüyor ?

tamam haklısın dediğini anladım bir onaylama sistemi veya yazılanları denetleyen bir algoritma eklemek lazım. //

muhendisbey

Katılımcı Üye
29 Eyl 2013
290
0
Sana önerilerim.
1)Bir database ile çalış mssql önerimdir stored procedure le hız sıkıntısı cekmezsin.
2)Kodları Katagorile hangi kodun hangi dile ait oldugunu belirt ki kavram kargaşası yaşanmasın
3)Son olarak bize öğretilen ve iş ahlakında olması gereken birşey birisinin fikrini kullanacaksan fikir babasını programında belir...

İyi Çalışmalar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.