THT Oyun ve Yazılım Geliştirme Kulübü (Anketi)

THT Oyun ve Yazılım Geliştirme Kulübüne katılmak ister miydiniz ? Neden ?

• Kullanılan toplam oy
    73
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DarknessGuardian

Katılımcı Üye
29 Ağu 2015
728
0
Bende katılmak istiyorum ancak yeni yeni kodlama öğreniyorum java ile. Sizin de yardımlarınızla güzel şeyler yaparız inşallah. Eklerseniz sevinirim...

Centos 8

Uzman üye
14 Eki 2015
1,052
1
İstanbul
Kodlamayı severim ama çok meşgul bir insanım malesef yardıma katılamam işe birde oyun girince unut gitsin oyunları hiç sevmem bunalırım oyun denilince

rigby00

Katılımcı Üye
14 Eki 2015
495
0
Arkadaşlar bende yardımcı olmak isterim şahsen Unity'de oyun geliştiriyorum ben Google Play'de yayınladığım oyunlar var ve hala devam ettiğim oyunlar var güncel olarak oyun yapıp Google Play'e koyuyorum bir sorunuz olursa yardımcı olmak isterim.

TurkishAttacker

Katılımcı Üye
13 Tem 2015
723
0
Arkadaşlar bende yardımcı olmak isterim şahsen Unity'de oyun geliştiriyorum ben Google Play'de yayınladığım oyunlar var ve hala devam ettiğim oyunlar var güncel olarak oyun yapıp Google Play'e koyuyorum bir sorunuz olursa yardımcı olmak isterim.

Eklendiniz.

Ben de katılmak isterim :)

Eklendiniz.

ben katılmak istiyorum ama ko dlama vs bilgim yok :(

Eklendiniz.

Bugün içerisinde kulüp konusunu açıyorum

foqualir

Katılımcı Üye
27 Haz 2015
371
0
Kulub kurucusu da bence yeterince bilgili olmali. Yanlis an
lasilmasin. Vb.net bilen arkadaslar oyun motorlarinda c# ve java dili mevcut. Hic kodlama bilmeyemler icin de Unreal Engine de ve cry Engine de (kodlama da mevcut) Blueprint adli olayi arastirsinlar oldukca basit bir yontem. Kod yok ;) Gruba katilmak istemiyorum ama sorunuz oldgunda beklerim

SuLeYmAnY

Katılımcı Üye
14 Tem 2015
662
0
NeReYe...
Merhaba arkadaşlar,
forumumuza yeni gelen kimi yazılımcılıktan anlayan arkadaşlar, kimi yeni başlayacak arkadaşlar, oyun, program yazmak ve ya nasıl yazacaklarını öğrenmek istediklerini soruyorlar.
Ben de THT adına böyle bir kulüp kuralım dedim ve dün izini aldım.

Kulübe izin verdiği için TheKar1zma' ya teşekkür ediyorum.

Kulübümüzün detaylı konusunu açacağım fakat sadece değerli forum üyelerini bir yoklamak istediğim için böyle bir anket oluşturdum.

Katılım benim için önemlidir arkadaşlar.
İyi forumlar.

Kardeşim kodlama bilgim pek yok öğrenmeye çalışıyom sîze yardımcı olmmak isterim benimde bi emeğim olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.