THT ÖZEL Botnet-Ddos-Rat Ve Fake Mail Panel Kurulabilir

eflakin

Katılımcı Üye
2 Şub 2015
457
0

3'ünden alırım bi dal :)

Selamun aleyküm her 3'ün den alabilirmiyim zahmet olmzsa

Rica etsem her 3 undende alabilir miyim

Rica etsem her 3 ündende alabilir miyim

bot net alabilirmiyim kardesim

Kardeşim banada yaparmısın botnet zahmet olmazsa..

Üstadım sana zahmet Botnet ve Fakemail yapabilir misin bana boş zamanın varsa?

Bana bir tane botnet yapabilirmisin?
Birde fake mail
Teşekkürler :)

Halledildi İyi Başarılar Yokmu Arttıran :RpS_thumbup:

tht2

Uzman üye
24 Nis 2016
1,802
1
SanalDünya
Kardeşim öncelikle selam ben dos atarken tek başıma yararlı olamıyorum bi botnet ağı yapsana be sana zahmet rica etsem

eflakin

Katılımcı Üye
2 Şub 2015
457
0
Botnet yapabilirmisin :)

Kardeşim öncelikle selam ben dos atarken tek başıma yararlı olamıyorum bi botnet ağı yapsana be sana zahmet rica etsem

kardeşim hepsinden yapabilir misin rica etsem zahmet olmassa

Botnet ve fakemail alabilirsem sevinirim hocam

3 ünden de olursa çok memnun kalırım hocam

Fake mail oluşturursan sevinirim.

tht2 kardeş Msj Gönderemiyorum Birkaç msj Sil Seninki Hazır Göndereyim İyi Başarılar Halledildi... :RpS_sneaky:
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=BNKoB3H2mTo"]http://www.youtube.com/watch?v=BNKoB3H2mTo[/ame]

OnlyTr

Üye
1 Ocak 2016
67
0
Malatya
hocam sana zahmet bana nasıl ddos atacağımı videoyla anlatabilirmisin tabi istersen
league of legends de deniyeceğimde zahmet olmazsa öğretebilir misin? yasak deilse
Allaha emanet...

Son düzenleme:
22 Mar 2015
93
0
</>
Birde hani rica etsem bana bi botnet kura bilirmisin tek başıma ddos saldırılarında etkili olamıyorum da rica etsem haledi versen

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.