Çözüldü tht rütbe nasıl gidiyor

Çözüm
selam aleyküm
tht de rütbeler nelerdir
nasıl rütbe yükseltilir
Merhaba sayın üyemiz,
Son yapılan güncelleme ile artık üye rütbeleri aşağıdaki gibi olacaktır.(13 Eki 2020)

izo06t2.png

Konu: Üye Rütbe Sistemi Hakkında Açıklama

330dmintasfor00

Katılımcı Üye
28 Mar 2020
918
118
selam aleyküm
dostum hergün yeni bilgi öğrebiyorum
sadece rütbe hakında bilgi öğrenmek istemiştim
Yeni Üye (0-50 Post)
Üye (51-250 Post)
Katılımcı Üye (251-1.000 Post)
Uzman Üye (1.001-2.000 Post)
Kıdemli Üye (2.001-5.000 Post)
Kadim Üye (5.001-9.999 Post)
Yaşayan Forum Efsanesi (10.000+ Post)
En son bu şekildeydi tabi bunlar normal rütbeler, görev aldığın da rütben değişir. Hangi gruptan görev aldığına bağlı olarak...

S_w_o_R_d

Uzman üye
17 Eki 2020
1,914
183
Neptün
Merhabalar,

Rütbeniz mesaj sayınıza ve olduğunuz timlere göre değişiklik göstermektedir. Bununla birlikte her tim türbesinin farklı bir rengi olup, mesaj sayısına göre rütbe değişlikliğine ise aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.