THT Siber Eğitim 2.DÖNEM Öğrenci Alımları!

SeNZeRo

Özel Üye
8 Eyl 2016
5,100
14
Katılacak arkadaşlara başarılar. Katılmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

sevban035

Katılımcı Üye
18 Tem 2012
686
12
kaf
hayırlısı olsun, gerçekten çok iyi bir fırsat kaçırmamalarını dilerim bu kadar iyi hocalarımız varken :)

10 Tem 2014
207
0
Balıkesir
peki hocam bu egıtımler canlımı yoksa her saat bır konu verip ertesı gun çalışılmamızmı ısteniyo yazda geldı iş güç olurya bazen ondan yani sızlerıde zordurumda bırakmayalım

NoStopBoys

Kıdemli Üye
4 Şub 2015
2,070
0
1. dönem öğrencileri şuan hangi görevdeler ?

sbcnn-mygf-sessizkalpler asistan eğitmen

aynı zamanda

sessizkalpler-ANADOLUASLANI da eğitimlerdeydi şuan albay konumundalar yani illaki birşey katar bu eğitimler sizlere amaç rütbe vs değil

peki hocam bu egıtımler canlımı yoksa her saat bır konu verip ertesı gun çalışılmamızmı ısteniyo yazda geldı iş güç olurya bazen ondan yani sızlerıde zordurumda bırakmayalım

evet canlı olacak uygulamalı ve teorik eğitimlerimizin yanı sıra ödevlendirme sistemi-workshoplar da düzenliyoruz böylelikle başarıyı arttırıyoruz.

NoStopBoys

Kıdemli Üye
4 Şub 2015
2,070
0
Nerde kayıt formu dolduralım hemen

'' Şimdi, mantık basit. Aşağıdaki formu doldurarak [email protected] adresine mail atacaksınız. Daha sonra lütfen mailinizi takip edin.Size oradan ulaşacağız. Formu doldururken bilgi düzeyinizi şişirmeye çalışmayın. Neyse onu yazın. Sıfır dahi olsanız zaten alacağız.

Kullanıcı İsmi :
Almak istediğiniz eğitim :
Haftalık boş olduğunuz gün ve saatler :
Eğitim alacağınız alan hakkında bilgi düzeyiniz :
Eklemek istediğiniz : ''

FordusGM

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
797
1
Nereye :)
Başvurdum İnşallah Alınırım Çok İstiyorum Grafik Tasarım Katılacak Herkes'e Allah Yardımcı Olsun <3

10 Tem 2014
207
0
Balıkesir
sbcnn-mygf-sessizkalpler asistan eğitmen

aynı zamanda

sessizkalpler-ANADOLUASLANI da eğitimlerdeydi şuan albay konumundalar yani illaki birşey katar bu eğitimler sizlere amaç rütbe vs değil

evet canlı olacak uygulamalı ve teorik eğitimlerimizin yanı sıra ödevlendirme sistemi-workshoplar da düzenliyoruz böylelikle başarıyı arttırıyoruz.

topluca demi hocam valla süper olur ya hayal ediyorumda bedavaya ders bide yazılım işi yani sonucta tmm hocam başvurayım bari

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.