THT Siber Eğitim 2.DÖNEM Öğrenci Alımları!

exemelation

Katılımcı Üye
22 Tem 2009
529
1
Olabilir. Pek sıcak bakmıyoruz ama gerçekten sıkıntı ise uygundur. Şöyle olur, ya kitapları gönderirken kullanılan kargo parasına dahil ederiz ya da kitap alırız. Para verenin isteğine bağlı. Kullanımı haftalar sonra da olsa o kişiye para nereye gittiyse söyleriz eğer sorarsa. İsterse fiş de atarız.

Kargo masrafı gerçekten sıkıntı. O yüzden böyle gelen istisnaları oraya aktarıyoruz. Kargo parası ya cebimizden çıkıyor ya da kupa ve tişört satışlarından.

Dönüş yapılmıyor zaten olumsuz ise. Direk olumlu olanlar çağırılıyor. Bunun dışında henüz alımlar sonuçlanmadı.Haliyle kimseye dönüş yapılmadı.

Bende aynı durumdayım memleketimde olmadığım için eski kitaplarıma ulasamıyorum eğer sizin de magduriyetinizi karşılayacaksa 2 3 kişiden kitap yerine para almanız uygun olabilir :)

Son düzenleme:

Mr.00

Uzman üye
14 Mar 2017
1,010
2
Ankara
1. Döneme katılamadık Çünkü foruma üye değildik başvuru yaptık ama :D İnşallah Allahıma dua ediyorum inşallah girebiliriz 2.Döneme. Web Hack başvuru yaptım ama Linux a da girmek istiyorum hatta arge hepsine girmek istiyorum kitap da gönderirim bol bol sıkıntı yok :)

ch_arli41

Özel Üye
9 Tem 2009
1,036
18
1. Döneme katılamadık Çünkü foruma üye değildik başvuru yaptık ama :D İnşallah Allahıma dua ediyorum inşallah girebiliriz 2.Döneme. Web Hack başvuru yaptım ama Linux a da girmek istiyorum hatta arge hepsine girmek istiyorum kitap da gönderirim bol bol sıkıntı yok :)

ilk sayfayi tam okumamisiniz sanirim orda gerekli aciklamayi yetkili arkadasimiz yapmis eger secilirseniz tek bir egitime katilabileceksiniz simdiden hayirli olsun diyeyim
ins alinirsiniz.

Son düzenleme:

DarKKey

Üye
14 Mar 2017
204
0
TÜRKİYE
Eğitim tam olarak nasıl veriliyor
Ne kadar sürüyor
Hiç bişey bilmeyen bir kişi gayret gösterirse eğitim sonunda somut olarak hangi düzeye gelir

Fearlessleon

Adanmış Üye
11 Şub 2013
6,634
7
Hacking.py
Eğitim tam olarak nasıl veriliyor
Ne kadar sürüyor
Hiç bişey bilmeyen bir kişi gayret gösterirse eğitim sonunda somut olarak hangi düzeye gelir

Eğitim canlı ekran paylaşımı olarak veriliyor.

Altyapısını oturtmuş hale gelir. Eğitim sonrasındada kendini geliştirmek için çaba gösterirse istediği alanda güzel işlere imza atabilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.