THT Siber Eğitim Planlaması

Carsi03

Üye
18 Tem 2012
56
0
Bilecik
çok güzel proje üstadım katılıp hem kendimi geliştirmeyi hemde kitap bağışlayıp tanımadığım insanların okumasını sağlamayı çok isterim

um45kk

Üye
8 Ocak 2017
141
0
Hayırlı olsun
Peki ne zaman başlayacak eğitimler
Eğitimler videolu mu yoksa yazı şeklinde mi olacak
Sorularım biraz saçma gibi oldu ama merak işte

zehri

Üye
22 Nis 2013
115
0
Derinden
biliyoruz....
[/COLOR]

Hayırlı uğurlu olsun. Bu güzel bir düşünce öncelikle ben ve benim gibi bu konularda çok bilgisi olmayan ve öğrenmeye can atan üyelere can suyu olacaktır. En azından kandirilmayacaklar. Bundan bi 6 7 ay önce siteden bi üyeyle tanıştım. Eğitim verebileceğini söyledi bana birkaç belge gönderdi bi miktar da para istedi. Hala sıkıştırıyorum çocuğu hala derse başlıcak. Onun yüzünden hem bu hevesimden vazgeçtim hem bi miktar para kaptırdım. Para önemli değil bi şekilde bulunur da hevesimi kimse geri getiremez. Onun için bu girişiminiz güzel olmuş iyi de eğitim verilirse bu ülkemiz için büyük bir adım olur.saygılar sevgiler. (Bu arada bu kişi teachoguz diye bi kullanıcı)

uLubatlı38

Katılımcı Üye
26 Şub 2016
609
0
-Kayseri
Gerçekten tüm tht üyelerine bu konuda bilgi almak isteyen kişilere faydalı bir yazı olmuştur. BÖYLE güzel etkinliklerin devamını bekliyoruz :)

golge64

Yeni üye
19 Şub 2016
44
0
27
MU KITASI
Değerli Üstlerim güzel olmuş ellerinize sağlık

Yüz de Yüz TÜRK Olduğun An Cihan Senin'dir.

C* TENGİRİ BİZ MENEN C*

V4R4C4

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
350
0
Güzel proje eğitimler çıktığı an katılacağım evde 1 2 tane kitap var en azından bi işe yaramış olurlar :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.