THT T-shirt Tasarımım

Umarım beğenirsiniz. Yorumlarınızı bekliyorum.

İmzasız:

nerh4l3.jpg

İmzalı:

akligjk.jpg

Toryy

Kıdemli Üye
16 Tem 2021
2,635
1,657
Sanırım logo direktmen tshirt görseli üzerine konmuş, o ayrıntı çok bozmuş

darksideofwww

Katılımcı Üye
28 Tem 2022
915
515
dsowww
Güzel, geliştirilebilir. Ben sade şeyler sevdiğim için gözüme batmadı. Ayrıca farklı modelleri üzerinde çalışabilirsin

xmajestar

Katılımcı Üye
13 Ocak 2021
624
105
tzdata-TR
kanka güzelde tişört rengi sanki olmamış böyle siyah olmalı veya açık mavi tişörte daha güzel gider hatta beyazdaolabilir maksat beyaz şapka

Ellerinize Sağlık.
Teşekkür ederim.
ellerine sağlık
Teşekkür ederim.
Sanırım logo direktmen tshirt görseli üzerine konmuş, o ayrıntı çok bozmuş
Yok aslında direkt koymadım. Yerine göre dalgalı ve eğilimli ama net belli olmuyor herhalde
Eline saglik güzel olmus.

Sadece giyip disari cikacak birisi gerekiyor :)
Teşekkür ederim. Kısmetse olur :)
Elinize sağlık, ancak ön taraftaki büyük logo, sol taraf kalbin üstünde küçük logo şeklinde ve bu büyük logo da arka tarafta olursa şahane olur.
Teşekkür ederim. Diğerini dediğin şekillerde yaparım.
Güzel, geliştirilebilir. Ben sade şeyler sevdiğim için gözüme batmadı. Ayrıca farklı modelleri üzerinde çalışabilirsin
Ellerine sağlık.
Teşekkür ederim.
Teşekkür ederim.
beğendim. eline sağlık.
Teşekkür ederim.
kanka güzelde tişört rengi sanki olmamış böyle siyah olmalı veya açık mavi tişörte daha güzel gider hatta beyazdaolabilir maksat beyaz şapka

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.