THT üyeleri "SPOR" yapıyor mu ? [ANKET]

Hangi spor dalıyla ilgileniyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    62

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Spor çok sıkıcı bir eylem ya. bir ara yüzmeye gittim sıkıldım arada bir basket oynuyorum o kadar :) her gün 1 saat'de yürüyorum ama spor olsun diye değil mecburiyetten :) beni prensibim BEYİN KASI daha önemli :)

themagicword

Kıdemli Üye
8 Tem 2014
2,068
2
Spor çok sıkıcı bir eylem ya. bir ara yüzmeye gittim sıkıldım arada bir basket oynuyorum o kadar :) her gün 1 saat'de yürüyorum ama spor olsun diye değil mecburiyetten :) beni prensibim BEYİN KASI daha önemli :)

Sporu sevmeniz lazım.Beyin kası diyorsunuz ; sporu beyninize sevdirin :)

themagicword

Kıdemli Üye
8 Tem 2014
2,068
2
Ankette Ninjutsu da olmalıydı. Alındım...

hqdefault.jpg

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
O ne la :) lütfen bize açıkla belki içimde ki Ninjutsu ortaya çıkar :)

Abi çan çin çon :trl
Şaka bir yana, Taekwondo ve Karate'nin birleşimi "öldürme" amaçlı bir spor. Aslında spor denemez çünkü ölümcül olduğundan müsabakaları yapılmıyor. Amaç kendini savunma değil. Karşındakini öldürmek.
Gerçi bize gösterilen, önce kendini savun. İkinci şans verme, zarar ver (sakatlama vs). Ama öldürme yok bizde :)

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Abi çan çin çon :trl
Şaka bir yana, Taekwondo ve Karate'nin birleşimi "öldürme" amaçlı bir spor. Aslında spor denemez çünkü ölümcül olduğundan müsabakaları yapılmıyor. Amaç kendini savunma değil. Karşındakini öldürmek.
Gerçi bize gösterilen, önce kendini savun. İkinci şans verme, zarar ver (sakatlama vs). Ama öldürme yok bizde :)

haha abi vur bana. yok olmadı bir daha. öyle değil ya :) sonuçta ne oldu dayak yedin. ee benim seni öldürmem lazımdı :) şaka bir yana dövüşü pek sevmem ama savunma şart türkiye'de. babamda her şeye göndermek istiyor ama kolumdan ameliyatlıyım çekiniyorum tekrar kırırlar diye :RpS_smile: sana iyi şanslar umarım leşin çok olur :)

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
haha abi vur bana. yok olmadı bir daha. öyle değil ya :) sonuçta ne oldu dayak yedin. ee benim seni öldürmem lazımdı :) şaka bir yana dövüşü pek sevmem ama savunma şart türkiye'de. babamda her şeye göndermek istiyor ama kolumdan ameliyatlıyım çekiniyorum tekrar kırırlar diye :RpS_smile: sana iyi şanslar umarım leşin çok olur :)

Öyle deme abi leş falan :D tuhaf oluyom :RpS_wink:

Halil59

Katılımcı Üye
31 Ara 2015
610
5
Ben : 6 Yıldan Beri Profesyonel Bir Şekilde Taekwondo Sporu İle Uğraşıyorum Şuanki Kuşağım Siyah
Kickboks ta turuncu kuşaktayım

muay thai de kahverengi kuşağım
Satranç da 3 5 Madalya Var
Okulda En İyi Sporcu Madalyası Var
Toplam 30 Madalya Var :D

themagicword

Kıdemli Üye
8 Tem 2014
2,068
2
Ben : 6 Yıldan Beri Profesyonel Bir Şekilde Taekwondo Sporu İle Uğraşıyorum Şuanki Kuşağım Siyah
Kickboks ta turuncu kuşaktayım

muay thai de kahverengi kuşağım
Satranç da 3 5 Madalya Var
Okulda En İyi Sporcu Madalyası Var
Toplam 30 Madalya Var :D

Anlattıkların doğruysa tebrik ederim.Satranç ben de oynuyorum.Okul turnuvasında 4. oldum :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.