Tht Walpaper Çalışmaları

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
118
Antalya
Uzun Zamandır Walpaper Tasarımı Yapmamaktaydım ve Devam Ediyorum :)
thtwalp.png

thtwalp2.png

Yorum her Zamanki Gibi Serbest :)

Z£Uک

Uzman üye
12 Kas 2010
1,074
0
İstanbul
imkansız benzetme olaraktı yanlış anlayanlara söyliyim iyi anlatan konular iyi programlar ve tam anlayabileceğim anlatımlar olursa bnde 2-3 basit çalışma yaparım ama adobe photoshop elemets 7 ile ilgili konu bulamadım varsa söyleyin yoksa bende istemezmiyim sezer abi gibi olmayı :)

BrutalhackerHcdll

Yeni üye
28 Tem 2010
49
0
imkansız benzetme olaraktı yanlış anlayanlara söyliyim iyi anlatan konular iyi programlar ve tam anlayabileceğim anlatımlar olursa bnde 2-3 basit çalışma yaparım ama adobe photoshop elemets 7 ile ilgili konu bulamadım varsa söyleyin yoksa bende istemezmiyim sezer abi gibi olmayı :)

Se-zer gibi olman hiçte imkansız birşey degil yaptıgı resim çok basit bi kaç efekten oluşuyor abartılcak bi yanı yok istersen sende ögrenebilirsin, 1 saatte resme yaptıgı bütün herşeyi ögrenirsin.Eger yapamassan gel ben yardımcı olurum ;)

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
118
Antalya
Se-zer gibi olman hiçte imkansız birşey degil yaptıgı resim çok basit bi kaç efekten oluşuyor abartılcak bi yanı yok istersen sende ögrenebilirsin, 1 saatte resme yaptıgı bütün herşeyi ögrenirsin.Eger yapamassan gel ben yardımcı olurum ;)
Mümkünse Sizin Sınırlarınızı Görelim Brutal Bey ;)
Neden Acaba Çalışmalarınızda O Bir Kaç Efekti Görememekteyiz.
Kimsenin Emeğini Küçümseyemezsiniz Burada ;)

Çalışmalarınzda Keskin Bir Dille Eleştiri Yapmayı Çok iyi Bilirim Yeri geldiğinde.
Ancak Thtye Adadığınız tek Bir Çalışma Olduğundan Ve Onunda Yarısı Edit Olduğundan Eleştirememekteyim.
Bazıları Gibi Kullandığım Effektler Sağ-Sol çakması Değil, tek Tek Her Açı, Değer, Şekil Bakımından Ayarlanmıştır.
Sadece Brushlar Hazırdır Bende.
Yaptığınız Yorumlara Dikkat Ediniz.

Z£Uک

Uzman üye
12 Kas 2010
1,074
0
İstanbul

Çalışmalarınzda Keskin Bir Dille Eleştiri Yapmayı Çok iyi Bilirim Yeri geldiğinde.
Ancak Thtye Adadığınız tek Bir Çalışma Olduğundan Ve Onunda Yarısı Edit Olduğundan Eleştirememekteyim.
Bazıları Gibi Kullandığım Effektler Sağ-Sol çakması Değil, tek Tek Her Açı, Değer, Şekil Bakımından Ayarlanmıştır.
brutal sna birşey diyim üyeliğim yeni görünüyor deyilmi aslında bnm eski bir üyeliğim var 2009 dan ve se-zer in nasıl geliştiğini o zmnın bütün üyeleri gördü bu yüzden se-zer e hayranım ve ayrıca o se-zerin yaptığını 1 saatte değil 1 yılda zor öğrenilir bunuda bil

Kok0

Katılımcı Üye
20 Ocak 2010
534
0
32
ANKARA
abartılacak bir şey yok sımdı arkadaşlar se-zerın yaptıgı çalışmalar güzel çalışmalar ancak basit efeklerle olusan göze güzel gelen çalışmalar .

Se-zeR görevinin hakkını veriyor.
Ögrenme işine gelince bunlar ögrenılen zaten photoshop ve grafikte ugrasan kısılerın basıtçe bildigi bir efek lerdir . Ama tabiki bu efekler yerine göre güzel kullanılırsa çalışma çok güzel olur Se-zeR çalışması gibi .

Birde öyle çalışmalar olurkı 1 hafta 1 ay ve 2 3 ayda biten çizgi ve oyun karakterleri .
Karikatürist birisinin Tablet ile yaptıgı resimler o zaman iste çok vakit harcanır .

Böyle grafik çalışmalar en fazla harcanılan vakit 1 2 saatir
Se-zeR teşekkürler güzel çalışmalarını bize sundugu için .
Bir olay vardır bide Çalışmayı baştan 0 dan başlayıp yapmak bide efeklerle önceki çalışmaya güzellik katmak
0 Dan Çalışma İnsan gözune kötü gözüküyor bende onu anlamıyorum Kendi çalışmalarımı yapıyorum ancak emek karsısında kimse bakmıyor .. ondan dolayı İnsanında yapası gelmiyor :) . Benim çalışmalarım se-zer gibi olmasada emege deger çalışmalar zevk alanımız farklı se-zerde ben karikatür ve çizgi karakalemle Uzun zaman ugrasılan bir çalışma yapmak se-zer ise göze güzel hoş grafik çalışmaları yapıyor ancak Benim yaptıgım çalışmalarda güzel olmasına ragmen o kadar fazla bakılma olmuyor bu neden anlamıyorum .
Se-zeR başarılar bi ara güzel bir çalışma imkanımız olur .

Son düzenleme:

Kok0

Katılımcı Üye
20 Ocak 2010
534
0
32
ANKARA
kardeş bu ha ögret diyince olan bir şey degil ben grafik işini 2 senedir yapıyorum ve yeni olarak ögrenmeye başladım benim bir suru çalışmalarım var başka kimlik ve THT ile aalakası olmayan ben çalışmalarımı photoshopta efek vererk yapmıyorum benim çalışmalarımı görduysen grafiker bi karikatüristtim çalışmaları aklımda canlandırıp ortaya dökerim sende ögrenmek istiyorsan boş vakit buldukça ders anlatmaya çalışacam ilk önce güzel bir arka plan ile başladım konuyu BURDAN İZLEYEBİLİRSİN: Buda Resimlisi

Se-zeR arkadaşın çalışması gibi ben grafik yapmam ilk yorumda dedigim gibi zevkler farklı çizim teknikleri farklı . Dedigim gibi inslh se-zer ile bir çalışma yapıp güzel bir şey ortaya çıkaracagımıza inanıyorum . ;) Hadi kolay gelsin takipcim ol İşten geldigim boş kalırsam ders anlatmaya çalışacam .

Son düzenleme:

tombkiller

Katılımcı Üye
29 Tem 2008
880
0
Cehennemin Dibi
Renk uyumu, renklerin canlılığı, gözü yormaması ( renk seçimleri ) kısacası her yönüyle 4 x 4 lük bi wallpaper olmuş. Eline, emeğine, yüreğine sağlık sezer

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
118
Antalya
Bir De Şu Var, Bir Eleştiri Yaparken, Kendinizi De Görerek Yapın Eleştirilerinizi.
Bir Muhtar Milletvekilini ELeştirmesi Bir Şey Değiştirmez, Aslen Bir Millet Vekilinin Diğerini Eleştirmesi Önemlidir.
Eleştiri Yaparken, Kendi Ölçünüzü De Göz Önünde Bulundurarak Yorum Yapın Lütfen.
Ha, Anlamıyormusunuz, O Zaman Eleştiri Değil Sadece Yorum Yapınız...
Koko Gibi Bir Kaç Başka Arkadaşlar Da Mevcut.
Burası Grafikerlik Sitesi Değil, Burası Hack Sitesi.
Doğal Olarak Yapılacak Çalışmalar Da Minimum Çarpıcılıkda Ve Sadelikte Olmalıdır.
Cafcaflı Effectler, 3 Boyutlu Çalışmalar, Alevler, Buzlar, Sular, Küreler... Çok Kullandım Zamanında Bunları.
Ama Tutup Turkhackteam'e Su İle İlgili Bir Çalışma Yaparsan Thtnin Misyonu ile Çelişir.
Yorum İşini Defalarca Söyledim, ELeştirmek Farklıdır, Laf Sokmak Farklı.
Defalarca Bu Uyarıyı Yaptım, Bu Son Noktaydı.
Bu Cumartesi-Pazar Sert Bir Kural Olarak Yayınlıyıcam Bunu.
Çünkü, Ya Dikkate Alınmıyorum, Ya Da Umursanmıyorum.
Amacım Sizleri Bir Yandan Da Tanımak.
Grafiker Alımları Başlamadan, Sizlerin Karakterlerinizide Öğrenmek.
En Kral Tasarımı Da Yapsan, Burnun Havadaysa, Bir Yere Gelemezsin.
Çünkü Ekip Ruhu Denen Şeyi Kavrayamamış, Egoistin Birisindir Sen.
Ve Her Zaman 1 Ekip, 1 Kişiyi Delip Geçebilicek Kapasitededir.
Umarım Ne Demek istediğim Anlaşılmıştır...

Kok0

Katılımcı Üye
20 Ocak 2010
534
0
32
ANKARA
Emegin hakkını sonuna kadar veriyorsun ben burda resimleri yayınlamamın nedeni aile gördugumden ve forum sitesi güzel oldugundan dolayı gidip grafiker sitelerinde yayınladıgımda bu kadar ilgi görmuyor .
Se-zeR çalışmaların güzel hoş Bende biliyorum THT İle Alakalı bir resim yapmayı ancak dedigim gibi çizim teknikleri ve resim anlayısı farklı ben böyle ögrendim ve böyle ilerliyorum ama tek taraflı degil hep karikatür vb . olaylarla ilgilenmiyorum he arkadaşlar basit çalışma diyor yeri geliyor çok basit çalışmalar oluyor ama nasıl oluyor güzel olyor basit efeklerle büyük işler yapıyorsun kuralınıda beklıyorum ...
Yorumlarımda seni asla kötülemek amaçlı kullanmıyorum .
Bir Ekiple çalısacagını iyi bilirim Bu benim meslegimin ana kuralıdır zaten .

Son düzenleme:

VFor Vendetta '

Katılımcı Üye
2 Eki 2010
321
0
İzmir

Yorum serbestti ?
Yorum serbest değilse serbest yazılmaz .
Brutalın attığı yorumlar gibi yorumlarla yükselirsiniz Harika güzel vs yorumlarla değil .
Sadece grafik takımındasın ve k.mod'sun sezer. Burda felsefe yaparak kendinizi birşey üstün biri olarak göstermeyin .

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.