Çözüldü THT ye erişimim sıkıntısı yaşıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erfer

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
429
8
Republic Of Turkey
Arkadaşlar şuan bağlantım iyi olmasına rağmen TurkhacKteam a giremiyorum.

Arada açılıyor tekrar kapanıyor. Az önce açılan bir sayfada Şuan tüm sunucular dolu ibaresi vardı.

Ve ayrıca site açılınca bir doğrulama istiyor. Devam Etmek için Tıkla yazıyor.

Site şuan saldırmı yiyor ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

kanserojen

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
880
1
47
Arkadaşlar şuan bağlantım iyi olmasına rağmen TurkhacKteam a giremiyorum.

Arada açılıyor tekrar kapanıyor. Az önce açılan bir sayfada Şuan tüm sunucular dolu ibaresi vardı.

Ve ayrıca site açılınca bir doğrulama istiyor. Devam Etmek için Tıkla yazıyor.

Site şuan saldırmı yiyor ?

Hangi Yürekli Saldırıyor Bilmiyorum :)

Endofrin

Katılımcı Üye
25 Şub 2019
253
2
Yupiter
Bende sıkıntı yaşadım , internetten ola bilir diye düşündüm başka site denedim o siteye sorunsuz erişdi, y bakımdan ola bilir ya da birileri saldırı yapıyor.

P4RS

Özel Üye
8 Ocak 2017
5,156
58
Ankara
Merhabalar,

Bugün sunucularda ki yoğunluktan dolayı erişim sıkıntısı olmaktadır. Adminlerimiz konuyla ilgilenmektedir. Gereksiz post kasımı olmaması adına konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.