Tht ye özel vpn server sınırsız hız

Vpnyi Nasıl Buldunuz.?

• iyi

Oy: 3 75.0%
  • kötü

Oy: 1 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

TheGeccsaa

Uzman üye
3 Nis 2013
1,332
0
hocam http://prntscr.com/n4zoyy şöyle bir hata alıyorum bakar mısınız?

hocam bağlantı tipiniz yanlış sitemizden uygun ayarları yapıp öyle bağlanın lütfen windows 10 da kurulum lar farklı olabilir internetten win10 vpn kurulumu yazıp adımları takip edin lütfen

kurdum kullandım fakat normal hız 21 mbps alırken vpn ile 5 i zor gördü . teşekkür ederim ellerine sağlık

hocam speed test te öyle çıkmadı normal hız kademeli olarak yavaş yavaş artıyor dowland yaparken hızınız daha hızlı olacak merak etmeyin

Moderatör tarafında düzenlendi:

TH34MUS

Katılımcı Üye
16 Ocak 2019
717
1
nowhere
Debian dan bağlanamıyorum. Kurulumu nasıl yapacağım? VPN kısmında openvpn ile olmayacağı kesin ancak PPTP ile de bağlanamıyorum!

BYLO1IC

Yeni üye
29 Mar 2019
12
0
Ekran%20Al%C4%B1nt%C4%B1s%C4%B1.PNG

bende hata verdi

ovilus

Yeni üye
6 Şub 2019
32
0
Ya bir insan neden log tutan bir VPN kullanmak istesin ki. Kullansam bile en azından benle hiç alakası olmayan polonyalı bir şirketin log tutmasını yeğlerim. Burada kendimi neden ifşa edeyim. VPN ile yasa dışı iş ve cinsel videolar dışında ne iş yapacaksınız vikipedi mi gireceksiniz : D onun için daha simple programlar var.

TheGeccsaa

Uzman üye
3 Nis 2013
1,332
0
Ya bir insan neden log tutan bir VPN kullanmak istesin ki. Kullansam bile en azından benle hiç alakası olmayan polonyalı bir şirketin log tutmasını yeğlerim. Burada kendimi neden ifşa edeyim. VPN ile yasa dışı iş ve cinsel videolar dışında ne iş yapacaksınız vikipedi mi gireceksiniz : D onun için daha simple programlar var.

hocam niyetiniz farklıysa size göre değil zaten offshare ülkelerden euro üzerinden para verip vpn alabilirsiniz:)

23 Eki 2015
113
0
hocam böyle bi hata alıyorum windows 8.1
VhOhJ1.jpg

bu sorunu çözdüm ve bu sefer bu sorun karşıma çıktı

1aEL2s.png

Sağladığınız kullanıcı adı ve şifre kombinasyonunun tanınmaması veya uzaktan erişim servisinde seçilen kimlik doğrulama protokolüne izin verilmemesi nedeniyle uzak bağlantı reddedildi.(The remote connection was denied because the user name and password combination you provided is not recognized, or the selected authentication protocol is not permitted on the remote access serve)

bende boyle hata aliyorum ve duzelmiyor

deneme09

Uzman üye
31 Ara 2014
1,455
0
122
City17-[HL2]
Hocam, gerçekten çok faydalı bir şey yaptınız :) Teşekkür ederim. Bu VPN okullardaki Fatih Akıllı Tahtalarda çalışır mı? Eğer siten MEB Sertifikasında yasaklı değilse, çalışır diye düşünüyorum. Eğer çalışırsa 2x teşekkür ederim :D

teguardian

Katılımcı Üye
15 Mar 2019
579
0
Hocam, gerçekten çok faydalı bir şey yaptınız :) Teşekkür ederim. Bu VPN okullardaki Fatih Akıllı Tahtalarda çalışır mı? Eğer siten MEB Sertifikasında yasaklı değilse, çalışır diye düşünüyorum. Eğer çalışırsa 2x teşekkür ederim :D

Çalışırsa bilgilendirirseniz sevinirim :)

TheGeccsaa

Uzman üye
3 Nis 2013
1,332
0

yani sertifika açısından sıkıntı olacağını sanmıyorum ama eğer yurt dışı ip engeli varsa eğer ondan girmeyebilir

Roothaning

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
653
2
Hızlı resimde bozuluyor başka sitelere upload edip resmin bb code kopyalayıp yapıştırın resim gözükür.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.