THT'de yangın çıksa ilk kimi kurtarırdınız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NEW STYLE

Kıdemli Üye
20 Nis 2014
2,394
3
nereye
Black Turtle ; Ankebut ; ACCO2 ; Slayer~Man ; Veteran 7 ; black spy ; musileno ; dRose98 ; SeSa1453 ; Elazigl ;i 'iMuh@fiz ; uzmaniz ; Komega ; cor-vo ; Se-ZeR ; 'Adrenalin ; bici21 ;丂 'ΛUЯΛ SüVΛЯł ; ZoRRoKiN ; Héraklés ; Shadow-Mavi ; Black-VR 7 ; -SiPaHi- ; Black King ; Reuters ; Parklee ,daha su anda nickini unuttugum bi cok kardeslerimi kurtarirdim.:)
hadi beyler cikis bu taraftan.:D

Son düzenleme:

Marwins

Kıdemli Üye
21 Eyl 2012
3,129
1
Black Turtle ; Ankebut ; ACCO2 ; Slayer~Man ; Veteran 7 ; black spy ; musileno ; dRose98 ; SeSa1453 ; Elazigl ;i 'iMuh@fiz ; uzmaniz ; Komega ; cor-vo ; Se-ZeR ; 'Adrenalin ; bici21 ;丂 'ΛUЯΛ SüVΛЯł ; ZoRRoKiN ; Héraklés ; Shadow-Mavi ; Black-VR 7 ; -SiPaHi- ; Black King,daha su anda nickini unuttugum bi cok kardeslerimi kurtarirdim.:)

"THT'de yangın çıksa ilk kimi kurtarırdınız?"

Hepsini aynı anda taşıyacak güce sahipsen helal vallahi :D

StarGamer57

Uzman üye
31 Ağu 2014
1,541
27
Ötüken
Black Turtle ; Ankebut ; ACCO2 ; Slayer~Man ; Veteran 7 ; black spy ; musileno ; dRose98 ; SeSa1453 ; Elazigl ;i 'iMuh@fiz ; uzmaniz ; Komega ; cor-vo ; Se-ZeR ; 'Adrenalin ; bici21 ;丂 'ΛUЯΛ SüVΛЯł ; ZoRRoKiN ; Héraklés ; Shadow-Mavi ; Black-VR 7 ; -SiPaHi- ; Black King ; Reuters ; Parklee ,daha su anda nickini unuttugum bi cok kardeslerimi kurtarirdim.:)

Yılın kahramanı ben olucam diyorsun yani :trl

Criminals

Üye
21 Kas 2015
226
0
Bunları nıye kurtarıyımki once turk bayragını kurtarırdım kanım yere duser turk bayragı yere dusurmem !

ßyWick

Uzman üye
13 Eyl 2012
1,960
2
26
Nereye
benim bildiğim THT liler o ateş te sigara yakar yangın koymaz bizim forumun sunucuları soğutmalı bikerem tamammı.com

qRunt2

Uzman üye
15 Tem 2015
1,699
1
veteran abiyi bırakır sonra çalışarak tim lideri olurdum ( şaka tabi abi ban atma :D )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.