THT'den Ayrılma Hikayem..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ExeOw3R

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
375
0
İSTANBUL
8n3V51.png

Öncelikle Üstüne Alınan Herkese " Selamun Aleyküm "

Ziyaretçi mesajlarında böyle bir mesaja rastladım ve biraz konuşmak istedim.

Ben artık forumu bıraktım. İşim var ve arada bunlara bakmak için zaman bile bulamıyorum bazen.
Bunların bi anlamı kalmadı benim için he bana desinler ki site yap TurkHackTeama yeni bi site yaparım.:)
Fakat hack felan benim için bi neden taşımıyor.
Burada eskiler olmazsa düzen olmaz zaten o ortamı kuran bendim ve benden başkasınında onu yapabileceğini sanmıyorum.
Emre kardeşim devam ediyor HakanSoyLu kardeşimde aynı şekil bakıyor arada ama benden bunu istemeyin.
Sizlere bile 1 hafta sonra cevap veriyorum düşünün yani, burada komutanım o bu şu olayı devam ederse hiç bi zaman eski ortamına dönmez dönemez.
Kimse yanlış anlamasın burada kimseye saygısızlık etmedim. Etmemde zaten ortamı güzeldi eskiden tabi o yüzden buradaydık.
Fakat öyle birşey ki komutanım olayı işi bitirdi. Burada ki genç arkadaşlar sürekli buna gördü bunu dedi yanlıştı düzeltilmedi bir ÜDY çıkıp bize komutanım demenize gerek yok demedi.
3 Arkadaşımla burada güzel bi düzen kurmuştuk. Herkese yardım ederdik, öyle bi anda herşey bozuldu sebepsiz banlar sebepsiz cezalar anlaşılmayan uyarılar. :)
Bunların bi önemi yok THT eskidendi ilerisini göremiyorum kimsenin şevkini de kırmak istemiyorum yeni arkadaşlar, genç kardeşlerimiz burada çoğu şeyi sorup öğrenebilir.
Lakin hackden uzak durmanızı tavsiye ediyorum. Gerçekten başlı başına bir beladan başka bişey değil sürekli onu istiyorsun uğraşıyorsun bilgisayar başına kafa yoruluyor beden yoruluyor.
Geceler gündüzler oluyor ama sen hala hacklemek için uğraşıyorsun. :)
Ama sonunda ne olur herşey çorba olur belki ceza yersiniz hiç belli olmaz Config sql vs. vs. diye gider.
THT de o ortam çok iyidi gerçekten bütün Asistanları topluyordum Bi TeamSpeak3 e herkes geliyordu saolsun orada güzel bi ortamda hep beraber olduk.
Belli kişiler yüzünden bunlar engellendi.
Burası yasak sitesi değildir tekrar söylüyorum komutanım olayı abartılarak belirtilmiş bir olaydır.
Her güzel yanın bir sonu varmış demek ki neyse fazla uzatmaya gerek duymuyorum.
Neyse bunlar böyle gider durur.

Dahası ben ALLAH ın izni ile evlenicem bu işlere kafa yorarsam evime ne getiricem ben veya burada ki yöneticiler bana aylık maaş mı bağlayacak? (ÜDY saygısızlık olarak algılanmasın haddime değil.)

Hiç birinin hiç bi zaman önemi yokmuş anladım ben ama sayenizde eskileri hatırladım teşekkürler @junkieLee

HERKES EŞİTTİR!

ALLAHA EMANETSİNİZ.

Kötü yorumlarınızı kendinize saklayın.

@'Black-Ghost
@cuda07
@Hakan Soylu

Kardeşlerim " Selamun Aleyküm "

'Black-Studio

Kıdemli Üye
22 Haz 2013
2,753
0
Yolun Açık Olsun Kardeşim Bundan Sonraki Hayatında Başarılar...
Evlenicekmissin Evliligindede Mutluluklar...

'toprak

Uzman üye
22 Nis 2010
1,539
2
yasamanin tadina bak.. evlilikte mutluluklar dilerim..allah yardimciniz olsun..beni kiz arkadasim birakti..:( sevdiklerim benu unuttular..dostlar sizlere omur..ama pc'im beni birakmadi..:) hack bir zevktir.bir zevdadir..seni anliyorum..

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
118
Antalya
Ben aşağı yukarı 5 senedir buradayım, 1 sene sınav dolayısıyla yoktum, onun dışında her daim THT'de bulundum.
Sen ne ara böyle bir düzen kurdun bilemiyorum, yada nickin farklı olduğu için seni hatırlayamamış olabilirim.
Hack konusuna gelince, gayet sosyal bir yaşantı edinebilirsin, mesele dengeyi kurmak.
Hack bir hobidir, misyonu olan bir hobidir.
Diğer hobilerden farkı, özgürlük üzeirne olmasıdır, erişiminin olmadığı bir yere erişip bu riski yaşamayı bir çok şeye değişmem şahsen.

Şu sebepsiz ban olayına insanlar acaip takılmış, ben nedenini açıklayayım, burada ana-bacı kayanları biz eskiden sınırsız banlarken, şimdi onlara bile insaflı davranmaya çalışıp konuşmaya uğraşıyoruz, tabi bazıları da tepemize çıkıyorlar.

Bir yönetici, durup dururken bir üyeyi banlamaktan ne menfaat sağlayabilir, tek bir allahın kulu bunu akıl-mantık dahilinde açıklasın, bende eyvallah diyip bu konuda susayım, ego tatmin meselesi değil bu, THT'de 2 günde smod olmuyorsun, dolayısıyla o ego olayını aşmadan da bu rütbeye gelmek neredeyse imkansız.

THT'de her zaman değişim olmuştur, profilimden arkadaşlarım listeme iyi bakın, hepsi bir zamanlar yöneticilerdi.
Kimse vazgeçilemez değildir, bunun aksine bir kişi inandığı an kaybediyor, zaten çoğu yönetici buradan kaybediyor, senin neden görevden alındığını bilmiyorum elbette bu sözlerim sana değil ama durup dururken kimsenin yetkisinin de alındığını ben 5 senedir görmedim, mutlaka bir sebep vardır.

Buranın yasak sitesi olmadığı mevzusunda ise gerçekten şu an Turkhackteam en serbest dönemlerinden birinde, ben asistanken smod'la asistanın konuşması bile hayaldi, nerede kaldı bir üyenin konuşması, şu an okuduğun gibi ben sana açıklama yapıyorum. Madem eskisin, daha önce bir üyeye bu denli açıklama yapan bir smod gördün mü geçmiş zamanlarda??

Son olarak burada kimseye maaş bağlanmıyor doğrudur, ama buranın katkısız olduğunu söylemeye kalkman yanlış. Artık hemen her şirket "Güvenlik testleri" için bir hacker'a ihtiyaç duyuyor, illaha ben hack ile ilgileneceğim diyorsan bu alanda ilerler gayet iyi paralarla "beyaz şapkalı" hacker olarak hayatını idame ettirebilirsin. Ha elbette kötüye kullanımın bir getirisi olmamalıdır. Olmaz demiyorum bak, paypal hortumlayıp parayı kıranları da gördüm, ama sonu b*klu yani, bu açıkken, temiz olandan yana olmak beni tercihim.

Son olarak konuya genel açıdan bakacak olursak sen bir üye olarak burada fikirlerini açık açık beyan ederken, başka bir üye "Kötü yorumlarını" neden kendine saklasın? Madem herkes eşit, herkes kötü yorum yapmaktada en az senin şu an yaptığın kadar eşit.

İyi forumlar dilerim.

NightWolf

Emektar
27 Ara 2005
722
11
about:home
ben fazla ayrıntıya gırmıyecegım o yuzden hackten uzak durun uyarısı yapmıssın anlasılan sen hackın zevkını alamazssın ;) o serverlara gırmek,serverlarda gezmek,sqlde kolon aramak,servera shell atıp o serverda ıstedıgını yapmak vs.vs. kadar guzel bısey yok helekı sıtenın anasayfasında turk bayragını ve ataturkun resmını gormek ayrı bır duygu ;) ayrıca bu ıslerı yaparken yasadıgın adrenalın sınır stres anlayamazsın :) :) ;) Bence bu ıse gonul vermıs arkadaslar vazgecmesınler bu duyguları yasadıktan bır tutku oluyor bu ıs
Ayrıca hackte yakalanma herzaman vardır o yuzden bunu yapan kısı herseyı goz onune alarak bu zevkı yasıyor ;/

Z£Uک

Uzman üye
12 Kas 2010
1,074
0
İstanbul
Se-zer'e katılıyorum.Bende se-zer kadar eski olmasamda bi geçmişim var ve eskiden çok katıydı buralar.Şuan bakıyorumda çok rahat üyelere daha çok imkan verilmiş.Görüyoruzki eskiler yenine yeniler gelmiş öyle olmasa forum ilerleyemez.Herzaman daha iyisi vardır ve öylede olmalıdır.Benim zamanımda bi Cansın ablam vardı.THT için neler yapmadı ki.O bile gittiyse THT'de herşey gelip geçer...

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK
#7 ve #8 ,,

Eklenecek başka söz yok sanırım :) ,,

Allah razı olsun her türlü imkanı seferber ediyorlar ve en önemlisi bir parçalarıymışız gibi cevap veriyorlar.

Gayet memnunum :D

Zeref

Uzman üye
13 Nis 2014
1,960
3
fy
Se-zer abime katılıyorum 6 senedir buralardayım daha Se-zer abi Smod bile olmadan önce hiç bu kadar bir ortam yoktu ve ayrıca senin bahsettiğin ortamı hiç görmedim.

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
Saygi olmadan sevgi olmaz bunu unutma ;)
Yasaksız bir forum göster bana özel'den ;)
Kimse kimsenin gazina gelmesin paşam kimler geldi kimler geçti kişiye değil misyona hizmet ettiğiniz sürece tht' ye girmekten her zaman zevk alicaksiniz buna emin olabilirsiniz burada bir çok kişiden çok ve çok eskiyim çok şey gördüm çok şey yaşadim ne misyondan nede tht'den vazgeçmedim ...

ExeOw3R

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
375
0
İSTANBUL
Ben aşağı yukarı 5 senedir buradayım, 1 sene sınav dolayısıyla yoktum, onun dışında her daim THT'de bulundum.
Sen ne ara böyle bir düzen kurdun bilemiyorum, yada nickin farklı olduğu için seni hatırlayamamış olabilirim.
Hack konusuna gelince, gayet sosyal bir yaşantı edinebilirsin, mesele dengeyi kurmak.
Hack bir hobidir, misyonu olan bir hobidir.
Diğer hobilerden farkı, özgürlük üzeirne olmasıdır, erişiminin olmadığı bir yere erişip bu riski yaşamayı bir çok şeye değişmem şahsen.

Şu sebepsiz ban olayına insanlar acaip takılmış, ben nedenini açıklayayım, burada ana-bacı kayanları biz eskiden sınırsız banlarken, şimdi onlara bile insaflı davranmaya çalışıp konuşmaya uğraşıyoruz, tabi bazıları da tepemize çıkıyorlar.

Bir yönetici, durup dururken bir üyeyi banlamaktan ne menfaat sağlayabilir, tek bir allahın kulu bunu akıl-mantık dahilinde açıklasın, bende eyvallah diyip bu konuda susayım, ego tatmin meselesi değil bu, THT'de 2 günde smod olmuyorsun, dolayısıyla o ego olayını aşmadan da bu rütbeye gelmek neredeyse imkansız.

THT'de her zaman değişim olmuştur, profilimden arkadaşlarım listeme iyi bakın, hepsi bir zamanlar yöneticilerdi.
Kimse vazgeçilemez değildir, bunun aksine bir kişi inandığı an kaybediyor, zaten çoğu yönetici buradan kaybediyor, senin neden görevden alındığını bilmiyorum elbette bu sözlerim sana değil ama durup dururken kimsenin yetkisinin de alındığını ben 5 senedir görmedim, mutlaka bir sebep vardır.

Buranın yasak sitesi olmadığı mevzusunda ise gerçekten şu an Turkhackteam en serbest dönemlerinden birinde, ben asistanken smod'la asistanın konuşması bile hayaldi, nerede kaldı bir üyenin konuşması, şu an okuduğun gibi ben sana açıklama yapıyorum. Madem eskisin, daha önce bir üyeye bu denli açıklama yapan bir smod gördün mü geçmiş zamanlarda??

Son olarak burada kimseye maaş bağlanmıyor doğrudur, ama buranın katkısız olduğunu söylemeye kalkman yanlış. Artık hemen her şirket "Güvenlik testleri" için bir hacker'a ihtiyaç duyuyor, illaha ben hack ile ilgileneceğim diyorsan bu alanda ilerler gayet iyi paralarla "beyaz şapkalı" hacker olarak hayatını idame ettirebilirsin. Ha elbette kötüye kullanımın bir getirisi olmamalıdır. Olmaz demiyorum bak, paypal hortumlayıp parayı kıranları da gördüm, ama sonu b*klu yani, bu açıkken, temiz olandan yana olmak beni tercihim.

Son olarak konuya genel açıdan bakacak olursak sen bir üye olarak burada fikirlerini açık açık beyan ederken, başka bir üye "Kötü yorumlarını" neden kendine saklasın? Madem herkes eşit, herkes kötü yorum yapmaktada en az senin şu an yaptığın kadar eşit.

İyi forumlar dilerim.

ben fazla ayrıntıya gırmıyecegım o yuzden hackten uzak durun uyarısı yapmıssın anlasılan sen hackın zevkını alamazssın ;) o serverlara gırmek,serverlarda gezmek,sqlde kolon aramak,servera shell atıp o serverda ıstedıgını yapmak vs.vs. kadar guzel bısey yok helekı sıtenın anasayfasında turk bayragını ve ataturkun resmını gormek ayrı bır duygu ;) ayrıca bu ıslerı yaparken yasadıgın adrenalın sınır stres anlayamazsın :) :) ;) Bence bu ıse gonul vermıs arkadaslar vazgecmesınler bu duyguları yasadıktan bır tutku oluyor bu ıs
Ayrıca hackte yakalanma herzaman vardır o yuzden bunu yapan kısı herseyı goz onune alarak bu zevkı yasıyor ;/

Evet biraz geç oldu ama yanlış hatırlamıyorsam her 2 arkadaşa önceden mesaj attım herşeyi dile getirdim. @djcapkin konuyu tekrardan açtı ama öncesinden attığım mesajlara ulaşamadığım için bilgilendirmek istedim. Her sorunun bir cevabı vardır bende Teşekkürler herkese THT iyi yerlere varabilir eskiler olduğu sürece.. Arada işim düşer öyle girerim bilgi amaçlı daha girmeyi düşünmüyorum.

ALLAH a Emanet Olun. Saygılarımla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.