THT'nin Eski Teması mı ? Yeni Teması mı ?

Woffluon

Katılımcı Üye
7 Tem 2021
279
95
Uzun süredir forumda olanlar ve forum tarihiyle ilgili biraz da olsa bilgi sahibi kişiler bilir sizce eski forum teması mı daha iyiydi yoksa şimdi ki mi daha iyi ?

Eskilerden birkaç görüntü

prJUltvt_fb8cixa.jpg

Son düzenleme:

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,113
348
Uzun süredir forumda olanlar ve forum tarihiyle ilgili biraz da olsa bilgi sahibi kişiler bilir sizce eski forum teması mı daha iyiydi yoksa şimdi ki mi daha iyi ?

JHbKJM.png

JHbMZ1.webp
ben eskisini daha çok seviyorum ancak gelişen teknoloji'ye maalesef ayak uydurmak şart :)

Rewan

Asistan Moderatör
26 Kas 2020
1,829
1,368
teknolojiye ayak uydurmak lazım maalesef bazı şeyleri bırakıp değişmek bazen daha iyi gelir hep aynı temayı kullanmak insanlarda şu algıyı bırakır " bunlar hiç gelişmiyormu " gibisinden ama yalan yok eski temanın havası ayrıydı :)

'ReDLiNe

Blue Team Lideri
23 Haz 2015
7,678
3,574
23
Ankara
ikisinide uzun süre kullandım ancak eskiler eskiden güzeldi biraz çağa ayak uydurmaktan zarar gelmez kimseye

Woffluon

Katılımcı Üye
7 Tem 2021
279
95
Bu konuya cevap vermek istemiyorum
Çünkü 2 ye bölünen fikirleri göz önünde bulundurarak tekrar aynı tartışmayı ateşlemek hoş olmaz :)
Yani bi bakıma sende haklısın. Ben sadece merak etmiştim. Belki bir admin ya da yetkili görür de etkinlik falan düzenlenir diye küçük bir umudum da vardı. :)

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,932
1,815
31
MyKrallife

JHbKJM.png

JHbMZ1.webp
Ayak uydurmak ile bir alakası yok eski tema daha iyidi değişmesinin sebeplerinden biri de o tema baya açık barındırıyordu

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,265
288
Londra
Yapacağım yoruma hesap oluşturulma tarihimin öncesinde de forumu yakından takip eden biri olduğumu söyleyerek başlamak istiyorum Devir değişiyor yeniliğe ayak uydurmak gerekiyor . Eğer tema değişikliği yapıldıysa herhangi bir bilgim yok ama kesinlikle yönetim üyeleri en azından ÜDY tarafından bir istişare yapılarak değiştirildiğini düşünüyorum. Tema değişikliği ne kadar zor bilmiyorum ama kendi düşüncem ayda bir kerelik de olsa eski temayı isteyen üye ve yöneticilerimiz için tema değişikliğine gidilebilir. Tabi ki bu yorumumu dışarıdan bakan biri olarak söylüyorum belki de imkansızdır böyle bir durum ama bu değişiklik bence herkesin hoşuna gidicektir. Konuya yorum yapan arkadaşlar geneli 2020 - 2021 birazdaha eski yöneticilerimizin ve üyelerimizin yorumlarını ve tecrübelerini de görmek isteriz onların düşünceleri de öncemli sonuçta bizlerden daha çok siz biliyorsunuz forumun eski halini. Konunun amacı eski forumun üyelerini yöneticilerini kıyaslamak değil. Temayı kıyaslamak polemik yaratmaya çalışılmamalı diye düşünüyorum. Öncesin de de bu konu hakkında birden fazla konu açıldı hepsi de insanların birbirinden gazlanması sonucunda kilitlendi aynısı yaşanmaz umarım. İyi forumlar.
images

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.