Tht'ye askeri sistem gelmesi lazımm tht buraya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SuvanCalkara

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
491
0
SİVAS/MERKEZ
-Selamun aleykum-
buradan tüm komutanlarıma saygılar dılerım ve iznizle bu makaleyi yazmak isterim

BEN SUVAN-ÇALKARA [ÜSTEĞMEN]

Bildiğimiz ve takip ettiğimiz üzere türk hack team 1 ay oldu olmadı gelelı bu bir ayda cok sey öğrendim asla ve asla buraya gelirken menfaatcilik duygusuyla gelmedım gerek abımlerımle bir gerek benden kucuk varsa kardeşlik paylaşmaya geldım günlük görüyoruz rusya pyd ypg pkk vb itlerin türk ve türkiye aleyhinde çok şey yapıyorlar bizim misyonumuzda bunları engellemek vardır ve onlara derslerini vermektir. gerektiğinde hepsinin dersini verdik ve vermeye devam ediyoruz ben ******** team den geldım buraya cunku sizin kardeslıgınız abılıgınız gerçekten sardı ******** team de sardı ama siz benim için gerçekten farklısınız her oturdugumda bu forumu actıgımda gercekten cok iyi hissediyorum kendim,i büyük bir hevesle öğreniyorum yardımcı olmaya calısıyorum

Ama en cok gerekli birşeyi farkettim burada saygı ve disiplin az kalıyor forumuzda rütbe sistemi var evet ama saygı duyan yok burda birlikte hareket ediyorsak eger askeri sistem gelmesi lazım nasıl askere gidince isterki 25 yasında ol 23 yasında komutanın olsun komutanım veya cavusum dıyorsan burada böyle olması lazım gerektiğinde bende yapmıyorum ama bu forum bizim ıcın cok degerli bence forumuza askeri sistem gelmesi lazım... yüzlerce binlerce kişi katılıyor kayıt forumlarına eklerseniz birazda zamnla herkesın kafasına otur cunkü disiplin ve saygının oldugu yerde herşey cabucak gerçekleşir ve daha iyi olur saygılarımla

iyi forumlar....

``AlsancaK

Kıdemli Üye
14 Eki 2015
2,689
0
*:php?id()&
kardesim üdy ne yapıcagını iyi bilir 15 senedir böle olan yeri değiştirmezler onlar nasıl bilirse ölesi daha makbuldur. bence gerek yok.

'GÖKBÖRÜ

Özel Üye
16 Ağu 2012
11,083
16
Belirsiz.
Forumda zaten hiyerarşi mevcut.Ancak sıkı düzeyde değil.Sıkı düzeyde olması birşey kazandırmaz aksine kaybettirir.Dostluk ortamını fazla kaçırmadan bir sekilde devam ediyoruz.

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
31
-
Aslında dediğin iyi fakat şöyle düşün:
Eğer hitap şekli böyle olursa kişiler arasında soğukluk olur. Hatta post kasmaya çalışanlar artar.

Buradaki sistem şu şekilde ilerliyor:
Birini biraz takip edersin bakarsın ki bu adam bilgili, forumda mesajları boş değil, konuları gerçekten bilgi verici, sen bu kişiye "hocam" hitap edersin. gerekli mi? Hayır değil tabi kide ama zamanla bu şekilde oturmuş zaten bu düzen.

Ve şuan ki durum gayet iyi bence :)

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Önerinizde haklısınız. Bu hiyerarşisi bozanlar var. Ancak yine olacak. Biz teknik konularda ve yönetimsel noktalarda rütbeyi kullanma taraftarıyız. Yoksa birebir ilişkilerde rütbeye gerek yok. Ancak elbette bir ağırlık olmalı. Genel anlamda bu durum söz konusu zaten.

Yaş konusunda katılmıyorum yalnızca. Yani benim bireysel tercihim. 30 yaşında bir adama ben emir veremem. Ancak rica ederim abi diyerek. Rütbesi hiç fark etmez. Ha akranım olan süper mod da olsa abi demem. Ancak forum içinde de ona saygısızlık etmem. Samimiyetiniz özel mesajlardan devam eder.

Yani yaşı büyük adamı rütbe ile edemeyiz. Ha ama benim yönetici olduğumu bilip bu noktada işi bana bırakacaktır. Ancak saygı daima karşılıklı olacaktır :)

Eleştiri gereksiz değil. Belki biraz daha düzen olabilir. Ancak çok büyük bir kriz değil şu anda bana kalırsa :)

BrainHackZ

Uzman üye
9 Tem 2014
1,546
24
Önerinizde haklısınız. Bu hiyerarşisi bozanlar var. Ancak yine olacak. Biz teknik konularda ve yönetimsel noktalarda rütbeyi kullanma taraftarıyız. Yoksa birebir ilişkilerde rütbeye gerek yok. Ancak elbette bir ağırlık olmalı. Genel anlamda bu durum söz konusu zaten.

Yaş konusunda katılmıyorum yalnızca. Yani benim bireysel tercihim. 30 yaşında bir adama ben emir veremem. Ancak rica ederim abi diyerek. Rütbesi hiç fark etmez. Ha akranım olan süper mod da olsa abi demem. Ancak forum içinde de ona saygısızlık etmem. Samimiyetiniz özel mesajlardan devam eder.

Yani yaşı büyük adamı rütbe ile edemeyiz. Ha ama benim yönetici olduğumu bilip bu noktada işi bana bırakacaktır. Ancak saygı daima karşılıklı olacaktır :)

Eleştiri gereksiz değil. Belki biraz daha düzen olabilir. Ancak çok büyük bir kriz değil şu anda bana kalırsa :)

Katılıyorum.

banhima

Katılımcı Üye
11 Şub 2015
994
1
Bu tip konularınızı yani forum hakkında bir oneriniz varsa Forum Hakkında isimli bölümüz mevcut oraya açınız böyle forumu kirletiyorsunuz.

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Bu tip konularınızı yani forum hakkında bir oneriniz varsa Forum Hakkında isimli bölümüz mevcut oraya açınız böyle forumu kirletiyorsunuz.

Bizim dikkatli üyemiz isteyecek biz almayacağız :) Doğru... Yerine taşıdım.

Eleştirileri alalım. Yeni bir yapılanma olmayacaktır ancak eleştirileri görmüş oluruz. Ben merak ettim doğrusu.

Ama çok da uzatmayın gereksiz mesaj atmayın :)

SuvanCalkara

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
491
0
SİVAS/MERKEZ

Fikirlerinize dogrudan katılıyorum üstadım ve sonsuz saygılar dilerim yönetimsel alanda olması normal alanda olmamasıda bıraz yanı kafama yattı ins sızın gıbı ınsanlara ustadlara saygısızlık yapılmaz cunkü gercekten faydalı bir yöneticisiniz saygılarımla... :)

SuvanCalkara

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
491
0
SİVAS/MERKEZ

dıkkatınız ıcın tsk ederim ama bırıncı paragraf onerı degıldir ıkıncı paragraf sadece kucuk bır elestırıdır oneridir merk etmeyn formumuzu kırletmeyz biz off topic her turlu kononun paylasıldıgı yer oldugu ıcın orada paylastım 1. paragrafı okuduysanız anlıycaksnz benı ıkıncı ben bılıyorum forum konusunda acmayı acrknde 1.paragraf olmazdı her neyse yanlıs bır tesptnz var dıkkatlı olmanz gerekıyor saygılar dilerim ıyı forumlar.

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Fikirlerinize dogrudan katılıyorum üstadım ve sonsuz saygılar dilerim yönetimsel alanda olması normal alanda olmamasıda bıraz yanı kafama yattı ins sızın gıbı ınsanlara ustadlara saygısızlık yapılmaz cunkü gercekten faydalı bir yöneticisiniz saygılarımla... :)

Muhtemelen bir süre burada olamayacağım fakat sonrasında eleştirilerinizi ve önerilerinizi bana mesaj atabilirsiniz. Tekim buraya konu açarsanız da er ya da geç buradan sorumlu yetkililer ilgilenecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.