🎗THT'ye Kayıt Olalı (X) Yıl Oldu | Yıl Dönümü | Siz kaç yıldır üyesiniz

7 Tem 2007
9,549
89
2016 yılının tam bu gününde THT üye olmuştum, siz kaç yıldır üyesiniz ?

Kayıt Tarihi, Üyelik Yıldönümü hakkında konuşabileceğiniz, yıldönümlerini kutlayabileceğimiz bir konu olarak açıyorum. Post kasmadan, olayı abartmadan siz de üyelik tarihi ve düşüncelerinizi yazabilirsiniz. /edit-yakamoz1319
2 konunu birleştirip sabite aldım Agend. Üyelik yıldönümü vs hakkında yazılacaklar ileride bir anı olarak okunabilir burdan.

Konu içeriğini sabite uygun bir şekilde editleyip şekillendirirsen daha hoş bi görüntü olacaktır.

Bu arada; 24 gün sonra üyeliğimin 11. yılı dolacak :)

crackedx1

Katılımcı Üye
31 Eki 2015
840
0
c-137
aga şuraya doğru tarih yazın :D kafanızdan uydurmayın zaten kayıt olduğunuz tarih belli Ekim 2015

adrenalin2015

Katılımcı Üye
29 Ocak 2015
264
0
Nevşehir
Ocak 2015'ten beri üyeyim. O zamanlar üye olma sıkıntısı yaşadığım için daha önce de pasif olarak sitede takılıyordum. Gerçi üye olduk, yine pek aktif olamadık.

v0rxa

Katılımcı Üye
17 May 2018
955
1
@Trophy ilk başladığım hesap ama şifresini unuttum bu hesaptayım kaç yıl oldu bilmiyorum :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.