Tht'ye özel instagram scripti yakında!

merabagorkk98

Katılımcı Üye
10 Nis 2016
591
0
İstanbul
Son zamanlarda bana ait olan yazılımların piyasaad yayıldığını görmeye ve Instagram Cookie, cron,sql ve daha birçok hata alan arkadaşlarımız yazmış bana. Bende bu konuda yoğun istek olduğunu düşünerek bir instagram takipci/beğeni/yorum/unfollow yazılımına başlıyorum.

---------------------------------------GÜNCELLEME------------------------------------------
27.07.2017
Yoğun işler ve diğer projeler nedeniyle aksadı fakat yinede devam ediyorum. PHP sınıfını bugun
taslağını oluşturdum. biraz daha vakit gerekiyor. normalde en fazla 2günlük iş fakat tek işim bu olmadığı için bukadar gecikti. bir izin günümü tamamen buna ayırmayı düşünüyorum.

---------------------------------------GÜNCELLEME-----------------------------------------------------
18.07.2017 // Tasarım biter bitmez kodlara geçtim ve bugün beğeni gönderme fonksiyonunu bitirmek için işe başladım derken kullanıcı çerezleri request_spam diyip kalıyordu. bunun sebebi hepsinin aynı proxy üzerinden işlem yapıyor olmasıydı. Ve aklıma hemen forumda paylaştığım proxy bot geldi. Bu bot ile 10 saniyede bir farklı bir Proxy ekliyordu sisteminize bende Proxy sınıfını biraz daha düzenleyip PROXY:pORT şekline getirmem gerektiğini farkettim ve başarılı bir şekilde proxy işlemlerini gerçekleştirdim. Şöyle mükemmel birşey var kullanıcı her seferinde farklı Proxy kullanıyor ve işlemlere takılmıyor.

Proxy Sınıfım : Git

Nasıl Kullandım?
3q6yR9.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

17.07.2017 // Tasarım - Arayüz - Kullanıcı Paneli aşağıdaki gibidir (Mobil Uyumlu)
gWrPDQ.jpg

Yinede isterseniz aşağıda İnstaWeb hatalarını inceleyelim
Sadece .selco .dat uzantılarını mı ekleyebilirim?
diye soracak olursanız hayır tabiki de. AdminController dosyasını açıp CTRL+F ile .dat diye aratıp istediğiniz uzantıyı bulduğunuz satıra yazabilirsiniz

Cookies neden aktarılmıyor?
Yazılım sahibi altyapısı güçlü olan sunucular için yaptığı bu scripti siz kendi sunucunuzda çalıştırdığınızda CRON işleri çalışmayabilir bu yüzden el ile müdahale etmeniz gerekir.
siteadresi.com/cron/cronişininAdı şeklinde girerseniz çerezler başarılı şekilde yüklenir.

Peki çerezleri eklerken ceckpointe düşler mi?
Kesinlikle düşmeyecektir fakat, kullanıcı adı ve şifre değiştirmiş kişilerin çerezleri çalışmayacaktır
sistemin bunu otomatik silmesi gerekir. Yinede silmiyor diyorsanız dediğim şekilde Cron işine el ile müdahale etmeniz gerekmektedir.

Giriş yaparken Loading de Kalıyor
Sunucunuzun düşük özellik taşımasından veya CURL işlevlerin başarıyla gerçekleştirememesinden kaynaklanan bir durumdur genellikle zaman aşımı sonucu kod blokları hata verecektir fakat siz bu hata kodlarını göremezsiniz çünkü JSON obje ile post edilip geri dönüş alınıyor.

SQL Dosyasında hata alıyorum
Bunun için sunucunuzu sıfırlamanız gerekir.

Herkese iyi forumlar diliyorum

Hocam mükemmel ama sanırım konuştugumuzu eklemediniz 10 tane hesabım var hepsını aynı anda kontrol etsem felan ?

VeFaLıTÜRK

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
478
0
Mehmet Hocam, İnstagram bot user yazılımızın yeni güncellemesi gelirse eğer müthiş olur. Bu scriptinizde bot user açarak çok ciddi user de kasabiliriz, sayenizde :) Heycanla bekliyoruz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.