Tikicik Kişisel Sayfası

tikicik

Üye
10 Tem 2009
98
0
tikicik.png

İsteyenlere Yapabilirim..

İntro Çalışması
flood.jpg

roc.jpg

argetim.jpg

hacked2.jpg

Elimden geldiğince herkese yardımcı olmaya çalışıyorum...

Son düzenleme:

emrah55

Uzman üye
17 Ağu 2007
1,123
0
ankara
kardeş banada yaparmısın duyso sogutma olacak ona gore bi banner seklınde yaparsan sevinirim:eek:http://www.turkhac

4DEATH

Katılımcı Üye
22 Tem 2008
943
0
4DEATH, siyah ağırlıklı arka plan mavi kırmızı ağırlıklı yazı yaparsan sevinirim :)

xawia98

Katılımcı Üye
1 Ağu 2010
629
0
25
Geliyosun GRAF!K€R...
Sizden Rica Etsem bana Siyah Ve Kırmızı Ağırlıklı ( Örn : Text siyah,çizgiler kırmızı gibi ) bir avatar yapabilir misiniz ?

yazı : _Xawia

olursa sevinirim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.