*[TMK] Terörle Mücadele Kulübü Açılmıştır*

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

нydrαтнαlleѕ

İSTİHBARAT!
8 Ocak 2017
3,210
1,463
TVNySH.jpg

IdMh7n.png

WGzeaK.png

Terörle mücadele kapamında Türkiye Cumhuriyeti içinde veya dışında devlete karşı sosyal medyadan terör propangandası,teşvik,reklam yapan hesapların tespiti ve hesaplar hakkımda bilgi toplayıp ilgili istihbarat kurumuna doğru,güvenilir bilgi sağlamaktır.

bAMUQR.png

Kulübe gelen ekip arkadaşımızın gerekli donanımı sağlanıp kısa eğitim sonrasında ise tespit edilen sosyal medya hesapları üzerine bilgi toplayıp rapor hazırlaması istenilecektir.

Eğitimden sorna başarı gösteren bu kulüpteki başarılı arkadaşlar öncelikli olarak İstihbarat tim bünyesi için düşünülecek.

KP74KV.png

-Forum kuralları ve misyonumuz geçerlidir kulüp içerisinde herhangi bir üyeye ayrıcalık tanınmaksızın herkese eşit muamele yapılacaktır.

-Kulüp içinde olanları dışarıya çıkaran arkadaşlar hakkında ceza-i işlem uygulanacaktır.

-Eğitim bitmeden çıkan arkadaşlar hakkında ceza-i işlem uygulanacaktır.

DİKKAT : İKK NIN KULÜBE GELEN EKİP ÜYESİNİN DIŞARIYA BİLGİ SIZDIRMASI YADA BİLGİ VERMESİNİ TESPİT ETMESİ HALİNDE KİŞİLER KULÜPTEN DERHAL ATILIP ÜDY YE BİLDİRİLECEKTİR.

U3ACSR.png

bv84W0.png

cOTTBd.png

Analitik zekâ, yaratıcı düşünebilme, yönetme - yönlendirme, yüksek sorumluluk bilinci, güçlü yazılı - sözlü iletişim becerisi, stres altında çalışabilme, detaylara önem verme, pratik ve hızlı düşünebilme, uzun ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilme, ketumiyet gibi kişisel özelliklere sahip olduğunuzu düşünuyorsanız başvuru formunu doldurup kulüp lideri "HydraThalles" `a özel mesaj Yolu ile gönderebilirler.

Nickiniz :
Profil linkiniz :
Adınız Soyadınız :
Ek olarak bilidğiniz diller ( Varsa Kürtçe - Arapça Önceliklidir) :
Günlük aktiflik süreniz :
Referans (Varsa - İstihbarat Tim Referans Önceliklidir) :
Kendinizi tanıtınız :
İkna kabiliyetinizi 1 ile 10 arasında bir sayı ile değerlendircek olursanız kaç puan verirsiniz :
Sizi neden bu kulübe alalım :
Telegram Adresiniz :

BQVCf0.png

HydraThalles

K4K6cN.png

Siber İstihbaratçı

a2TTxM.png

KARA ALP

ReaLyStar

TheRealR

xxAbsinthe

vιcεηтε

Noah Parker

Hê-ll

OneIvomec

xMstfx

xbaytar

VatanSevDalısı

tnziel

Tim35

DarkS0lDier

SultanAsız

xCheaterTR

KucukYigit

canawhar

MaliciousX

S1NYOR

vSpirit

Raibs

MfQ29f.png

Rfpxwy.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

H A

Katılımcı Üye
10 Tem 2019
850
27
KIBRIS
Cevap: [TMK] Terörle Mücadele Kulübü Açılmıştır 🇹🇷 🦂

Başarılar dilerim ama yanlış anlamazsanız zaten gerekli bilgileri forumdaki istihbaratlar toplayım mite iletiyorlar gerek yoktu bence ama gene güzel bi kulüp olacağını düşünüyorum.

AhmetKaan46

Uzman üye
15 Şub 2019
1,407
20
30
root@Kaan:~#

Milletimize Hayırlı uğurlu olsun katılacak arkadaşlara başarılar

RootAdam

Katılımcı Üye
31 Ara 2018
709
7
-

Başarılar dilerim ama yanlış anlamazsanız zaten gerekli bilgileri forumdaki istihbaratlar toplayım mite iletiyorlar gerek yoktu bence ama gene güzel bi kulüp olacağını düşünüyorum.

Sadece Türk Hack Team İstihbarat Ekibinin bu işi yapması ile bitecek bir konu değil. Biz terörü yurt içinde ve turt dışında ancak birlik olursak yenebiliriz.

Bugs Bunny

Uzman üye
29 Tem 2016
1,487
35
MSFVenom

Katılacak arkadaşlara başarılar dilerim :)

P4RS

Özel Üye
8 Ocak 2017
5,156
58
Ankara

Bu kulüp fikri çok güzel olmuş Root :)) Basarilar dilerim çok umutluyum bu kulüpten :))

nadir89

Yeni üye
21 Şub 2016
4
0

Arapça biliyorum katılıp yardımcı olmak isterim

7 Tem 2007
9,549
89

Başarılar dilerim arkadaşlar. Faaliyetlerinizi yakından takip edeceğim..

TheRealR

Üye
23 Mar 2018
147
2
Amsterdam

RootAdam Başarılar dilerim bu kulüp İyi yerlere gelicek inanıyorum :)

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
5,084
6,162
[C*]

Hayırlı uğurlu olsun..
Inşallah daimi olur.

26 Haz 2016
2,821
599

İstihbarat timi için ön çalışma yapabilirler. Faydalı bir kulüp olmuş. Çok başarılı olmanız dileğiyle.

189-750x750.png

RootAdam

Katılımcı Üye
31 Ara 2018
709
7
-

İstihbarat timi için ön çalışma yapabilirler. Faydalı bir kulüp olmuş. Çok başarılı olmanız dileğiyle.

189-750x750.png

Ekipte herkesin bir görevi olacak boşluğmuz kalırsa ve bizden yardım istenilirse vizyonumuz ve misyonumuz gereği terörle mücadele kapsamında her ekibe yardımcı oluruz.

RootAdam

Katılımcı Üye
31 Ara 2018
709
7
-
Bu akşam eğitim başlıyacaktır düşünen arkadaşlara hızlı olmaları dileği ile...

Ƴαĸαмoz1Յ1Գ;8888741' Alıntı:
Başarılar dilerim arkadaşlar. Faaliyetlerinizi yakından takip edeceğim..

Teşekkürler hocam inşallah.

Moderatör tarafında düzenlendi:

B474

Üye
21 Ocak 2019
139
1
New York

Güzel bir klüp olmuş. başvurdum

Rozz

Uzman üye
19 Ağu 2019
1,386
47

Fikir güzel inşallah iyi yerlere gelirsiniz Başvurmayı düşüneceğim başarılar..

0x6CCE

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,649
183
Shawty

Başarılar dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.