Tofas hakkında

EREGLILIHACKER

Uzman üye
22 Ağu 2016
1,297
1
Zonguldak
25023824_561821454180011_8795340664196825088_n.jpg

DEFRANSİYEL DEN UGULTU GELİYOR KENDİ KENDİNE FREN YAPIYOR SORUN NEDİR

USTALARDAN ACIL YARDIM BEKLENIYOR

akovskiniz

Kıdemli Üye
7 Ocak 2016
3,636
50
23
akovskiniz.php
acıp bakılmadan yorum yapmak zor ama vites kutundaki genel iştirak dişlisi priz direk mili yada senkromeclerinde yada sanzıman halatlarında sorun oalbilir acmak bakmak lazım bole ezbere konuslamaz.

Diger genel ses difransiyelden yada arkadaki sanayi agıyla karpuz denen yukarlaktan gelebilir ayna mahruti dişlilerin zarar gormus olabilir

İnternette bu yorumu buldum, bana kalırsa aracınızı yarın bir sanayiye götürün derim

ßr@In

Özel Üye
2 Ocak 2012
5,136
34
Uğultu daimi mi yoksa belirli bir devri aştıktan sonra mı geliyor? Frenleme dediğiniz şey hız kesimi şeklinde mi yoksa sadece ivmelenmesi mi duruyor?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.