Toki evleri hacklenebilirmi..

By New Hacker

Kıdemli Üye
21 Eki 2009
3,441
0
Damla Sakızlı Klavyem
Bunu yanlış kişiler öğrenirse çok yanlış şeyler olabilir. Tut ki bir pkk destekçisi sempatizan, 3-5 kişi topladı apartmana girdi, elindeki molotof kokteyllerini dairelerin kapılarına fırlatıp kaçtılar. Kapıları da kilitlediler. Ne olacak? Bu konunun bir artısı yok. Buradaki amaç nedir ki? Hani apartmana girip de ne yapacağız? Haneye tecavüz olur bu. Bilginize.

PoisonScorpion

Uzman üye
15 Eki 2011
1,382
0
İstanbul
Web hack msn hack nedir ?

Kişisel haklara tecavüzdür!

Ona bakarsanız internet dolandırıcılığandan milyonlarca kişi zarar görüyor..
Herişin bir zararı vardır..

İnternet dolandırıcılığın eğitimi veriliyorsa bu forumda buda zararlıdır gerek fakeler gerek başka şeyler..

Yani ksıacası tehlikesi olmayan hiç bir iş yoktur.

By New Hacker

Kıdemli Üye
21 Eki 2009
3,441
0
Damla Sakızlı Klavyem
Web hack msn hack nedir ?

Kişisel haklara tecavüzdür!

Ona bakarsanız internet dolandırıcılığandan milyonlarca kişi zarar görüyor..
Herişin bir zararı vardır..

İnternet dolandırıcılığın eğitimi veriliyorsa bu forumda buda zararlıdır gerek fakeler gerek başka şeyler..

Yani ksıacası tehlikesi olmayan hiç bir iş yoktur.

Güzel argüman fakat ben burada insan canından bahsediyorum.

PoisonScorpion

Uzman üye
15 Eki 2011
1,382
0
İstanbul
Size normal bir kıyaslamada yapabilirim Normal ülkemizde ölen trafik kazalarının %10'i kadar siviller öldürülmüyor..

Yolda gidersin ölürsün.
İşyerinde kaza çıkar ölürsün.
Kaza yaparsın ölürsün.

Öüm heryerde kaçamazsın..:)

By New Hacker

Kıdemli Üye
21 Eki 2009
3,441
0
Damla Sakızlı Klavyem
Zaten bir Hindu felsefesine göre herkes ölüyor, ama evinin ateşe verilmesiyle değil. Ben kazadan bahsetmiyorum. Ciddi bir şey bu. Burada verdiğin bilgi çok yanlış kişilere ulaşabilir. İnsanlar sebepsiz ölebilir. Kazalarda insanların hatası vardır, bunun sonucunda ölebilirler. Ancak bahsettiğim şeyler olursa, bu kazadaki hata kime ait?

PoisonScorpion

Uzman üye
15 Eki 2011
1,382
0
İstanbul
Ben napsamda isteyen bir kişi bunların nasıl yapılcağını öğrenebilir , Elektronik mühendisleri kolaylıkla yapabilir..

Kimseden sorulmaz hesabı , Ülkemizdeki diğer ölüm oranlarına bakarsanız daha iyi olur..

Hata gine bir insana ait olucak , kaza hatalarını yapan insanlar gibi..

macirhan

Katılımcı Üye
14 Kas 2011
973
0
Aynı yazı noktası,virgülüne kadar cyber-warior 'da da var, bu durumda oradaki yazının sahibi ile buradakinin sahibi aynı mı?

PoisonScorpion

Uzman üye
15 Eki 2011
1,382
0
İstanbul
Tekrar bakınınız , hiçbir alıntısı yoktur kendim yazdım kendim ürettim.

O arkadaş alıntı yapmıştır açılış tarihlerine bakabilirsiniz..

db43

Katılımcı Üye
1 May 2013
799
0
root@db43
gerçekten çok ilgi duyduğum bir konu fakat konu sahibi uzaklaştırılmış yapacak birşey yok

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.