"Tolhildan Hack Team"e Bırakılan Bir Mesaj...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alpp12

Katılımcı Üye
13 Şub 2010
353
0
Adana
Madem öyle diyorsun, o zaman profil bilgilerinde neden " TÜRK'SEN ÖVÜN DEĞİLSEN İTAAT ET" yazıyor? Onlar Kürt; Türk değil, o zaman bize itaat mı edecekler? Bu Yahudi felsefesidir: Sadece kendileri yüce bir ırkdır ve diğerleri de(bizler yani) onların kölesi olarak itaat etmek zorundayız.(mışız) Hem Türk-Kürt kardeş diyorsun, hem de onlara itaat etmelerini(köle gibi) söylemiş oluyorsun. Ne iş??

Siz bu yaptığınızı milliyetçilik sanıyorsunuz ama bu milliyetçiliğin çığrından çıkmış hali, yani ırkçılıktır. Kürtler de bu yüzden ayaklanıyor zaten!

Biz, Türkler olarak güçlü bir ırkız ama bunu abartmamak gerekiyor.

Bence T.C' de Kürt diye bir kavram yoktur.

Türkiye'de T.C. kimliği ile yaşayan herkes Türk'tür.

AM1RaL

Katılımcı Üye
9 May 2010
700
0
Geldik Nereye Gidiyoruz Be.

Türkiye Cumhuriyetinin kimliğine sahip olanlar Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı oluyo :) Çifte vatandaşlar örnek türkler almanyaya gittiklerinde alman mı oluyolar hem alman hem türk nasıl olacaklar senin söylemine göre :) köken denen şeyde olamaz o zaman laz çecen arap felan Hepimiz BU ülkenin Vatandaşlarıyız Hepimizin bu ülkeye vazife borcumuz var atalarımız bize emanet etti bu vatanı. oyuna gelip bir birimizi kırmamamız gerekiyo konu kötü bi yere gidiyo gibi.

Son düzenleme:

by-miko

Üye
4 Nis 2010
243
0
Nereye Geldik:)
abuk sabuk yorumlara maruz kalmamak için politik söylemlerde bulunmayacağım. Ama şu varki:

byzed'i her sözcüğü,her cümlesi ve son derece olgun yorumları için ayakta alkışlıyorum.

Alpp12

Katılımcı Üye
13 Şub 2010
353
0
Adana
Türkiye Cumhuriyetinin kimliğine sahip olanlar Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı oluyo :) Çifte vatandaşlar örnek türkler almanyaya gittiklerinde alman mı oluyolar hem alman hem türk nasıl olacaklar senin söylemine göre :) köken denen şeyde olamaz o zaman laz çecen arap felan Hepimiz BU ülkenin Vatandaşlarıyız Hepimizin bu ülkeye vazife borcumuz var atalarımız bize emanet etti bu vatanı. oyuna gelip bir birimizi kırmamamız gerekiyo konu kötü bi yere gidiyo gibi.

Bn almanya ' da yaşayan Türkler almandır demedim. Türkiye ' de Türkkiye Cumhuriyeti kimliği ile yaşayan herkes Türk ' tür dedim. Anlıcan Laz, Çerkez, Çeçen, Kürt Bunların hepsi Türkiye ' de yaşıyor. Laz, Çerkez, Alevi, Kürt gibi ayrımların yapılmasına gerek yok.

Eğer yanlış düşünüyorsam. Doğrusunu sen öğret bana !!!

AM1RaL

Katılımcı Üye
9 May 2010
700
0
Geldik Nereye Gidiyoruz Be.
Bn almanya ' da yaşayan Türkler almandır demedim. Türkiye ' de Türkkiye Cumhuriyeti kimliği ile yaşayan herkes Türk ' tür dedim. Anlıcan Laz, Çerkez, Çeçen, Kürt Bunların hepsi Türkiye ' de yaşıyor. Laz, Çerkez, Alevi, Kürt gibi ayrımların yapılmasına gerek yok.

1. tartışmaya gerek yok ceza almak istemiyorum o yüzden konuyu kapattım. 2. olarak bende Türküm ama bi yerin Nufus cuzdanını taşıman o Ülkenin Vatandaşı olduğunu gösterir.Olay bu.

ByZeyd

Kadim Üye
19 Ağu 2009
5,484
0

Bu sadece yasalar çerçevesinde böyle.
Anlıcan Laz, Çerkez, Çeçen, Kürt Bunların hepsi Türkiye ' de yaşıyor. Laz, Çerkez, Alevi, Kürt gibi ayrımların yapılmasına gerek yok.

Ben öğretiyim...:)
Her ırk, kendi ırk ismi ile tanınmalı ve hitap edilmeli. Sen Kürt'e Türksun dersen, o da karşı çıkar. Çıkmakta da haklı. Çünkü o Kürt! Sen Laza Türk dersen; Çerkez'e Türk dersen; Çeçen'e Türk dersen; onlarda sana Türk değil; İngilizsin diyebilirler! Onlar bu ülkede yaşıyor ve kanunlarda TÜrk diye geçiyor diye Türk olmazlar!

ANUBIS'

Kıdemli Üye
19 Eyl 2008
4,981
7
ANKARA
Bu sadece yasalar çerçevesinde böyle.

Ben öğretiyim...:)
Her ırk, kendi ırk ismi ile tanınmalı ve hitap edilmeli. Sen Kürt'e Türksun dersen, o da karşı çıkar. Çıkmakta da haklı. Çünkü o Kürt! Sen Laza Türk dersen; Çerkez'e Türk dersen; Çeçen'e Türk dersen; onlarda sana Türk değil; İngilizsin diyebilirler! Onlar bu ülkede yaşıyor ve kanunlarda TÜrk diye geçiyor diye Türk olmazlar!
ben sana bu koonuda katılmıyorum kimliğinde ne yazıyosa o sun ne olursa olsun istemeyen varsa gide bilir bu memleketi karıştırmaya kimsenin hakkı yok saten diger ırklardan sadece kürtlerin azınlıgı karıştırıyo onalrda pkk baskısından korkan vatan hainleri onlar için bir devlet saten kuruluyo ırağa gitsinler ordaki kürtlerde aynı şeyi yapıyolardı şimdi durumlarını görüyoruz soyu belli olmayan bir ülke karşımızda

by-miko

Üye
4 Nis 2010
243
0
Nereye Geldik:)
şimdi ben türkiye cumhuriyetinde yaşıyorum. Vatanımı, bayrağımı ve milletimi seviyorum.
Ama başka etnik kökene haizim. Kürdüm yani, yada laz çerkez vs. Şimdi ben vatan haini mi oluorum yani?Türkiye cumhuriyeti vatandaşıyım ama damarlarımda türk kanı dolaşmıyor. Dolayısıyla etnolojik olarak türk değilim. Benim ailem almanyada yaşıyor ve alman vatandaşı oldular. Hangi alman milliyetçi veya hangi alman kanunu onların türklüğünü inkar edip almanız biz demesini isteyebilirler ki? Kendilerini diri diri yakar ama türklüğünü inkar etmezler.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.