TopFolow Hile nasıl yapılır ?

Novruzz121

Üye
13 Mar 2022
57
11
Merhaba arkadaşlar bildiğini gibi bir uygulama var Topfolow diye ben o uygulama hile yapmak istiyorum amma nasıl yaparım bilemedim bi yardım ederseniz :)

Mascar

Kıdemli Üye
17 Kas 2021
2,479
2,239
Merhabalar, topfollow uygulamasında hile yapamazsınız, fakat uygulamanın telegram kanalında uygulama içi bug bulan kişilere 80 bin elmas gönderiyorlar uygulamada bulduğunuz en küçük hata ile bu elmasları kazanabilirsiniz.

Mascar

Kıdemli Üye
17 Kas 2021
2,479
2,239
Nerede paylaşa bilirmki pek tanıdık yok be :(
Zaten paylaşsam kim tutuarki :d
Böyle düşünmeyin sosyal medyada veya youtube de topfollow hashtagleri kullanarak videolar paylaşabilirsiniz. Ayrıca topfollow kendileri için video üretten kişilere ücret veya elmas yardımı yapabiliyor. Bunun yanı sıra üstte belirttiğim yöntemide deneyebilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.