Topher Crypter (180$) ücretsiz

330dmintasfor00

Katılımcı Üye
28 Mar 2020
918
118
BİLGİ VE EĞİTİM AMAÇLIDIR MÜMKÜNSE SANAL CİHAZINIZDAN DENEYİN (SANAL BİLGİSAYARI OLMAYAN ARKADAŞLAR MÜMKÜNSE DENEMESİN) AMA YİNE DE SİZİN BİLECEĞİNİZ BİR ŞEY BU KONUYLA İLGİLİ YASAL SORUMLULUK KULLANAN KİŞİ VEYA KİŞİLERE AİTTİR. BU KONU EĞİTİM VE BİLGİ AMAÇLI AÇILMIŞTIR...!! TABİ BENİM FİKRİM KULLANMAMANIZDAN YANA ÇÜNKÜ BEN BİLGİ VE EĞİTİM ADINA AÇIYORUM...

BURAYA BÜTÜN HACK ARŞİVİMİ ADADIM, TABİ KİMSEYE ZARAR VERMESİ İÇİN DEĞİL FAYDALI OLMAK VE EĞİTİM AMAÇLI UMARIM BEĞENİRSİNİZ BEN HERŞEYİ ÜCRETSİZ OLARAK TEMİN EDİYORUM YUKARI DA DEDİĞİM GİBİ SANAL BİLGİSAYARI OLMAYANLAR HİÇ BULAŞMASIN :)

ICON Değiştirici
Dosya Boyutu Pumper
Montaj değiştirici
Montaj cloner [adinserter block = ”1 ″] Dosya Bağlayıcı
Gizli başlatma
Mesajı Açılır
Gecikme Yürütme
Rastgele şifreleme Anahtar
Dosya Tarayıcı

NzZnUT.png
[/url][/IMG]

9dNZN2.png
[/url][/IMG]​

VİRÜSTOTAL : https://www.virustotal.com/gui/file...9def5cd9ed40e6ad59cd693de04179b2ec2/detection

İNDİRME LİNK : https://dosya.co/ggjrnej8juxx/Topher_(1).rar.html

Son düzenleme:

12yim

Uzman üye
18 Ağu 2019
1,119
16
türkiye
dostum efsane konular yapıyorsun

bu arad bi arkadaşım dedicerbrus ratın orınalı botnetmi neymiş anlamadım acıkcası

Twixter48

Katılımcı Üye
17 Tem 2016
298
3
keşke böle koymasaydın şimdi giderler vt de filan taratırlar 2 güne patlar birde hocam bişi sorucam patladıktan sonra stub dosyasıyla oynama yapsak geri fudluğunu kazandırabilirmiyiz

330dmintasfor00

Katılımcı Üye
28 Mar 2020
918
118
Benden güzel knuların var neden :D

Şaka maka efso konu hocam

Teşekkür Ederim :)

hocam ben hem firefoxta hem googlede denedim inmedi bunu dosyatc ye yüklermisiniz

Düzenlendi dostum :)

keşke böle koymasaydın şimdi giderler vt de filan taratırlar 2 güne patlar birde hocam bişi sorucam patladıktan sonra stub dosyasıyla oynama yapsak geri fudluğunu kazandırabilirmiyiz

Olsun be dostum ben paylaşayım da :)

Stupefy

Yeni üye
13 Ocak 2019
36
0
hocam öncelikle ellerinize sağlık . beniim kendi yaptığım ratı crypterladığımda çalışmıyor. bi öneriniz varmı? Ben birde ratımın sadece otomatik olarak başlamasını istiyorum önerebileceğiniz birşey varmı?

EmperorWilhelm

Yeni üye
12 Nis 2022
46
3
BİLGİ VE EĞİTİM AMAÇLIDIR MÜMKÜNSE SANAL CİHAZINIZDAN DENEYİN (SANAL BİLGİSAYARI OLMAYAN ARKADAŞLAR MÜMKÜNSE DENEMESİN) AMA YİNE DE SİZİN BİLECEĞİNİZ BİR ŞEY BU KONUYLA İLGİLİ YASAL SORUMLULUK KULLANAN KİŞİ VEYA KİŞİLERE AİTTİR. BU KONU EĞİTİM VE BİLGİ AMAÇLI AÇILMIŞTIR...!! TABİ BENİM FİKRİM KULLANMAMANIZDAN YANA ÇÜNKÜ BEN BİLGİ VE EĞİTİM ADINA AÇIYORUM...

BURAYA BÜTÜN HACK ARŞİVİMİ ADADIM, TABİ KİMSEYE ZARAR VERMESİ İÇİN DEĞİL FAYDALI OLMAK VE EĞİTİM AMAÇLI UMARIM BEĞENİRSİNİZ BEN HERŞEYİ ÜCRETSİZ OLARAK TEMİN EDİYORUM YUKARI DA DEDİĞİM GİBİ SANAL BİLGİSAYARI OLMAYANLAR HİÇ BULAŞMASIN :)

ICON Değiştirici
Dosya Boyutu Pumper
Montaj değiştirici
Montaj cloner [adinserter block = 1 ″] Dosya Bağlayıcı
Gizli başlatma
Mesajı Açılır
Gecikme Yürütme
Rastgele şifreleme Anahtar
Dosya Tarayıcı

NzZnUT.png
[/url][/IMG]

9dNZN2.png
[/url][/IMG]​

VİRÜSTOTAL : VirusTotal

İNDİRME LİNK : İndir Topher (1) rar
hocam patladı mı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.